شرایط پرداخت

شرایط پرداخت
شرایط پرداخت سفارشات مارسین :
خرسندیم که وبسایت مارسین را به‌ عنوان بستری امن برای ثبت سفارش‌ها و خریدهای خود انتخاب نموده‌اید.
روش‌های پرداخت در مارسین به‌ چهار صورت پرداخت آنلاین، پرداخت در محل، واریز به شماره حساب/ شماره شبا و کارت به کارت امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق پیامکی که از جانب مارسین ارسال می‌شود با ما در ارتباط خواهند بود.
در صورتیکه قصد پرداخت آنلاین را داشته و سفارش خود را تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت نهایی پرداخت نکنید، سفارش شما لغو شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید. برای سفارش‌هایی که قرار است به‌صورت پرداخت در محل تسویه ‌شوند، در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل یا عدم حضور در محل، سفارش شما برگشت خورده و حداکثر 48 ساعت فرصت دارید سفارش خود را نهایی و پرداخت نمایید، در غیر اینصورت سفارش شما از مرحله پردازش‌های انبار حذف شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.
تبصره: در مورد سفارشات پرداخت در محلی که میزان سفارش از تعداد معینی بیشتر باشد، به گونه ای که رویه حمل و نقل آن خارج از رویه های معمول ارسال چونک باشد، پرداخت میزان مشخصی از مبلغ فاکتور بعنوان پیش پرداخت از جانب مشتری و قبل از تحویل الزامی می باشد.
شماره حساب رسمی مارسین جهت واریز وجوه سفارشات مشتریان عزیز بدین شرح است : ********* بانک ****
همچنین شماره کارت رسمی مارسین جهت رفاه حال شما عزیزان در پرداخت وجوه سفارشات بدین شرح است :
*************** بانک *** به نام ********
ارتباط با مارسین
در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط پرداخت و ارسال مارسین دارید آن را از طریق ایمیل مارسین به‌ نشانی زیر با ما در میان بگذارید:
support@marsin.ir
ورود | ثبت نام

جشنواره عیدانه مارسین آغاز شد

 

هم اکنون تخفیف های عیدانه مارسین بر روی همه محصولات مارسین فعال شده و در دسترس شماست.

کد تخفیف: MARSIN-SALE1399