هدایای سازمانی

معرفی و خدمتی خلاقانه

هدایای سازمانی چیست؟


همیشه دلایل متنوعی برای هدیه دادن وجود دارد و انتخاب هدیه‌ای درخور و شایسته برای کارمندان و منابع انسانی همواره یکی از مشغله‌های فکری شرکت‌ها بوده است. هدیه مناسب در زمان مناسب می‌تواند درهای جدیدی را در ارتباطات شرکت‌ها با کارمندان، شرکا و حتی مشتریانشان باز کند.


مارسین در آپارات

دانلود کاتالوگ راهنمای هدایای سازمانیچگونه برای هدایای سازمانی خود وقت تعیین کنیم


دانلود همین الان

جدیدترین هدایای سازمانی

متفاوت شوید

چرا شرکت های موفق متفاوت هستند؟


استفاده از هدایای سازمانی علاوه بر شناساندن هویت و محصولات برند و شرکت به افراد و سازمان ها باعث ایجاد روابطی قدرتمند تر در حوزه کسب و کار می شود. پس برای تداوم و اثر بخشی بیشتر باید نسبت به عوامل مورد استفاده دقت نمود مارسین شما را برای متفاوت بودن در استفاده از هدایا مشاوره و کمک خواهد کرد.

می خواهم مشاوره بگیرم

نظرات مشتریان مارسین

1 / 2
1تعهدات و مسئولیت‌های خریداران

شما موافقت می‌کنید که از هیچ یک از قوانینی که در رابطه با استفاده از خدمات مارسین وضع شده سرپیچی نمی‌کنید. این قوانین شامل قوانین مختص مارسین، قوانین تجارت الکترونیکی و قوانین جمهوری اسلامی ایران است. همچنین شما مسئول پرداخت هر گونه مبلغ تعیین شده از جانب مارسین هستید که شامل مبالغ خرید، مبالغ مالیاتی و هزینه‌های ارسال هستند

2ایجاد حساب کاربری

استفاده از خدمات مارسین نیازمند آن است که یک حساب کاربری برای خودتان بسازید. برای این منظور یک نام کاربری مناسب برای خود اختیار کنید. در منتشر کردن اطلاعاتتان با ما صادق باشید و آن‌ها را به‌صورت کاملا درست در اختیارمان قرار دهید. اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، کد پستی و تلفن باید با دقت هرچه تمام‌تر وارد شوند تا از بروز مشکلات احتمالی در ارسال و تحویل کالا جلوگیری به‌عمل آید.

3شرایط استفاده از کارت هدیه

کارت هدیه مارسین کاملا یونیک بوده و هر کارت هدیه مختص به یک کاربر است. بنابراین استفاده از همان کارت هدیه توسط کاربر دیگر امکان‌پذیر نیست. اعتبار کارت هدیه را طی چندین خرید متوالی می‌توان مصرف نمود.

4نحوه ثبت سفارش

جهت سفارش محصول موردنظر، ابتدا با یک حساب کاربری ثبت نام کرده، محصول مورد نظر را با توجه به هریک از موارد قیمت، نوع کاربری، تفکیک فضا، رشته هنری و ... انتخاب نموده و سپس به سبد خرید خود اضافه نمایید. در مرحله بعد اطلاعات پستی خود را به‌طور کامل وارد نموده و پس از تایید آن‌ها وارد مرحله پرداخت شوید. وارد نمودن شماره همراه، کد ملی و کدپستی در فرآیند خرید جزو موارد الزامی است.

ورود | ثبت نام

جشنواره عیدانه مارسین آغاز شد

 

هم اکنون تخفیف های عیدانه مارسین بر روی همه محصولات مارسین فعال شده و در دسترس شماست.

کد تخفیف: MARSIN-SALE1399