مجله استایل, مجله مارسین

اصول انتخاب شال و روسری مناسب

اصول انتخاب شال و روسری مناسب

انتخاب  شال و روسری یکی از مواردی است که انتخاب درست آن باعث زیبا تر شدن چهره و استایل شما می شود و انتخاب اشتباه آن می تواند چهره شما را از فرم خارج کند! انتخاب شال و روسری می تواند باعث بی حال یا سرحال نشان دادن چهره شما شود، با توجه به تاثیر بسیار شال و روسری در چهره، باید اصول انتخاب درست آن را بلد باشیم.

بر خلاف تصور عموم که فکر میکنند برای انتخاب شال و روسری ابتدا باید به رنگ باقی لباس هایشان توجه کنند، برای انتخاب شال و روسری مناسب اول  از همه باید به رنگ پوست خود توجه کنید، رنگ پوست شما می  تواند گرم، سرد و خنثی باشد.

اگر نمی دانید که پوست شما در کدام دسته قرار  دارد، می توانید با استفاده از زیوآلات  طلا و نقره به راحتی به این موضوع پی ببرید! اگر صورت شما با زیورآلات نقره ای زیبا تر به نظر می رسد رنگ پوست شما سرد و اگر با زیورآلات طلایی زیبا تر به نظر می رسد رنک پوست شما گرم است، اگر صورت شما حالتی بین  این دو را دارد رنگ پوست شما خنثی است.

 

 

اگر پوست شما سرد است  شال و روسری با رنگ های صورتی، آبی نفتی، سبز و بنفش برای شما انتخاب مناسب است.

 

شالللل

 

اگر پوست گرمی دارید رنگ های زرد،  قرمز و  نارنجی می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد.

 

scarf189

 

افراد دارای پوست های  خنثی می توانند هر رنگی را انتخاب کنند.

 

 

نکات مهم در انتخاب شال و روسری:

*شال و روسری طرح دار و گلدار باعث می شود صورت شما پرتر و چاق تر به نظر برسد و برعکس شال و روسری ساده و یک رنگ  باعث لاغر تر   به نظر رسیدن چهره تان می شود.

*افرادی که دارای چشم های سبز رنگ هستند،بهتر است روری هایی با رنگ های صورتی و بنفش یا قرمز استفاده کنند، این کار باعث ایجاد  کنتراست با چشم ها و در نهایت گیرا تر به نظر رسیدن جشم ها می شود.

 

*افراد دارای رنگ چشم های  آبی، بهتر  است از رنگ های  گرم مثل قرمز و نارنجی استفاده کنند.

 

 

*افراد دارای رنگ چشم های قهوه ای انتخاب آزاد تری دارند و می توانند از هر رنگی به جز رنگ های سفید، مشکی و قهوه ای استفاده کنند.

*اگر شال و روسری با طرح های کوچک انتخاب کنید، می توانید آن ها را با هر اکسسوری ست  کنید، انتخاب شال و روسری با طرح های کوچک باعث می شود دست شما در انتخاب شال و روسری باز باشد.

*در صورتی که شما دارای موهای خاکستری  رنگ هستید، بهتر است شال و روسری با رنگ های سرد را انتخاب کنید.

*درصورتی که موهای شما از خاکستری روشن تر است برای زیبا تر دیده شدن چهره تان، از رنگ های  گرم استفاده کنید.

*در صورتی که موهای مسی دارید، بهتر است رنگ هایی   مثل قرمز  تیره و بنفش را استفاده کنید تا به زیبا تر دیده شدن شما کمک کند.

 

در نهایت، شما باید با توجه به اهمیت بسیار شال و روسری در چگونه دیده شدن چهره و استایلتان، اطلاعات خود را همیشه به  روز نگه دارید.

 

مارسین-سازه  هایی از جنس هنر و تجربه

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.