ایده هایی برای دکوراسیون دیوارها

شاید شما هم به دنبال ایده هایی برای دکوراسیون دیوارها باشید تا فضا و محیط خود را تازه کنید …

اضافه کردن امکاناتی  به دیوارهای خالی می تواند حس خانه را تغییر داده و زیبای خاصی به آن ببخشد ، چرا که دیوارهای ساده و خالی جذابیت خاصی برای افراد ندارند .

استفاده از برخی امکانات برای دکور و تزئین دیوار می تواند روحیه شما را به کلی تغییر دهد . چه در خانه ، چه محل کار و چه هرکجا که هستید .افراد دارای علایق و سبک‌های متفاوتی هستند . مثلاً برخی علاقه مند به هنر ، برخی طبیعت و عده ای دیگر علاقه مند به کتاب هستند .

به همین علت ما در این مقاله قصد داریم که شخصیت و سلیقه شما را تقویت کنیم تا شما بتوانید دیوار های خود را طوری تزئین کنید که از سادگی در آمده و شما را با چیزهایی که دوست دارید احاطه کنند .

پس با مارسین همراه باشید که بتوانید استایل خاصی به خانه خود ببخشید و با برخی از انواع دکوراسیون دیوار آشنا شوید .

تابلوهای هنری بزرگ

یک نقاشی یا عکس بزرگ می تواند توجه زیادی را به خود جلب کرده و در فضای کوچک جلوه و زیبایی خاصی به دیوارها ببخشد . تنوع در تابلوهای هنری آن قدر زیاد است که شما می توانید به راحتی طرح مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از آن لذت ببرید و روحیه خود را نیز تقویت کنید .

تابلو - نقاشی مارسین
تابلونقاشی میکس مدیا کد 157
تابلو نقاشی
تابلو هنری
تابلو نقاشی مارسین
تابلو نقاشی دکوراتیو کد 163

 

دیوار گالری

هیچ چیز مانند دیوار گالری شخصیت و رنگ نمی بخشد ‌. استفاده از مجموعه‌ای از آثار های هنری و یا عکس ها به همراه فریم های ساده و شیک می تواند کمک بسیار زیادی به دکوراسیون دیوار شما بکند . شما می توانید با ترکیب کردن چیز های مختلف و تنوع بخشیدن به آنها جلوه ی  زیبایی به دیوارهای خود ببخشید . برای ایجاد توهم فضای بزرگ می توانید گالری را تا سقف گسترش دهید .

نقاشی دکوری
نقاشی دکوراتیو کد 272
دیوار گالری
دیوار گالری
تابلو بشقاب مارسین
بشقاب سفالی دیوارکوب دوره تیموری کد 171

 

تابلو بشقاب

چرا ظروف و بشقاب های زیبای خود را در کابینت پنهان کنید در حالی که می توانید آنها را بر روی دیوارهای خود به رخ بکشید ؟

استفاده از انواع بشقاب ها و ظروف هنری می تواند جلوه منحصربه‌فردی به دیوارهای شما بخشیده و دکوراسیونی خاص را برای شما رقم بزند .

بشقاب سفالی
بشقاب سفالی دیوارکوب طرح قاجاری کد 181
بشقاب دکور
تابلو بشقاب
تابلو- بشقاب مارسین
بشقاب سفالی دیوارکوب طرح آّبستره کد 170

 

آیینه ها

آینه ها نور را منعکس می کنند و به فضای کوچک کمک می کنند تا بزرگ تر و روشن تر به نظر برسد . برای دکوراسیون دیوار مورد نظر خود میتوانید از یک آیینه بزرگ و یا چند قطعه آیینه کوچک در کنار هم استفاده کرده و دکوراسیونی جذاب به دیوارهای خالی خود بدهید .

دکوراسیون آیینه
آیینه دیواری

 

قفسه بندی

اگر فضای کافی برای قفسه کتاب های خود ندارید ،  می‌توانید مجموعه خود را به دیوار ببرید . قفسه ها را نصب کنید و برای پر کردن آن از چیزهایی مانند کتاب ،  مجسمه های کوچک ، گلدان و … استفاده کنید .

قفسه دیواری
قفسه دیواری

 

دیوار سبد

در اینجا ایده دیگری برای دکور دیوار ها وجود دارد و آن اضافه کردن سبد ها به دیوار است .  تنوع در سبد های رنگی نیز بسیار زیاد میباشد و شما می توانید هر فضای منفی را با مجموعه ای از سبدها در اندازه ها و بافت های مختلف زنده کنید.

دیوار سبد
دیوار سبد

 

نصب تلویزیون بر روی دیوار

افزودن صفحه تخت به دیوار راهی عالی برای آزادسازی فضا ، برجسته سازی دیوار و به روزرسانی کل ظاهر اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما باشد.

 به علاوه ، برخی تلویزیون ها نیز طوری طوری طراحی شده اند که وقتی خاموش هستند ، شبیه آثار هنری میباشند و میتوانند جلوه ویژه ای به دیوار شما ببخشند . برخی دیگر نیز مانند سامسونگ حالتی را برای شما فراهم میکند که شما میتوانید  تصاویر دلخواه خود را به نمایش بگذارد.

تلویزیون دیواری
نصبب تلویزیون دیواری

 

گل و گیاه

گیاهان و گل ها فقط نباید روی طاقچه باشند . سعی کنید از گلدان های آویز یا دیواری استفاده کرده و با ایجاد فضای سبز ، طبیعت را به دیوارهای خود اضافه کنید . برای این کار می توانید از انواع گل های طبیعی و یا گل های مصنوعی و با کیفیت استفاده کرده و فضای خود را زنده کنید.

دکوراسیون دیوار با گل و گیاه
دکوراسیون دیوار با گلدان
دکوراسیون دیوار با گل و گیاه
دکوراسیون دیوار با گل و گیاه آویز

 

دید متفاوت برای دکوراسیون دیوار ها

با دید متفاوت به دکوراسیون دیوار های خود بپردازید . دکوراسیون دیوارها می تواند شامل خیلی چیزهای متفاوتی باشد . حتی این اسکیت برد ها با رنگ بندی روشن و زیبایی که دارند می‌توانند دکوراسیونی پر انرژی و مدرن را برای شما ایجاد کند.

به طور مثال اگر از فضای کافی برخوردار نیستید ، می توانید یک نمایش کاربردی با علاقه بصری ایجاد کنید .  قلاب و تخته چوبی نصب کنید و کلاه ها را در یک خوشه آویزان کنید .

اسکیت برد
کلاه دیواری

شما از چه دکوراسیون هایی برای تزئین دیوارهای خود استفاده می کنید ؟  در صورت تمایل آنها را با مارسین نیز به اشتراک بگذارید .

مارسین-سازه هایی از جنس هنر و تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad