مجله استایل, مجله مارسین

بهترین رنگ برای ست مانتو خردلی چیست ؟

بهترین رنگ برای ست مانتو خردلی چیست ؟

 

نحوه ست کردن مانتو خردلی

همه رنگ خردلی را دوست دارند و از پوشیدن آن لذت می برند. در روانشناسی رنگ خردلی از رنگ های شاد است که حال را خوب می کند. اما بهتر است هرگز خردلی را یکدست نپوشید و فقط یکی از اجزای استایلتان به رنگ خردلی باشد. با مارسین همراه باشید تا در ادامه به بررسی بهترین رنگ برای ست مانتو خردلی بپردازیم.
 

رنگ خردلی را با چه رنگ هایی ست کنید؟

رنگ خردلی یکی از رنگ های جذاب و مورد پسند اکثر افراد است این رنگ به دلیل تیره تر بودن نسبت به رنگ زرد خاص پسندتر است ولی بهتر است هیچگاه از این رنگ به صورت یکدست استفاده نکنید و سعی کنید یکی از کیف و یا کفش و یا شال و یا لباستان را به رنگ خردلی بپوشید.

این رنگ نشان دهنده شادی است، برای همین رنگ خردلی گزینه مناسبی برای افراد پرانرژی و بانشاط محسوب می شود.

رنگ های مناسب برای ست با رنگ خردلی

تقریبا می توان گفت رنگ هایی که هماهنگی با رنگ خردلی دارند شامل آبی نفتی، آبی کثیف، بادمجانی، سفید، مشکی، سورمه ای، خاکستری، بنفش تیره، زرشکی و قهوه ای است.

سفید و مشکی و خردلی

بهترین راه کار این است که رنگ خردل را با رنگ سفید و یا مشکی ست کنید تا این رنگ به خوبی و زیبایی خودش را نمایان کند. 

رنگ های مناسب برای ست با رنگ خردلی سفید و مشکی و خردلی - سفید و مشکی و خردلی

 

 

ست مانتو خردلی با خاکستری

در صورتی که شومیز یا پیراهن زیر مانتویتان را خردلی انتخاب کرده اید بهتر است از شلوار جین و یا مشکی استفاده کنید و با پوشیدن مانتویی خاکستری جلوه ی رنگ خردلی را نمایان تر کنید.

(برای خرید اینترنتی شومیز زنانه مجلسی مناسب می توانید با کلیک بر روی لینک از بین شومیز مجلسی ها مارسین یکی را انتخاب کنید.)

رنگ های مناسب برای ست با رنگ خردلی ست مانتو خردلی با خاکستری

 

نحوه ی پوشیدن رنگ خردلی

در صورتی که خردلی به رنگ پوست شما نمی آید بهتر است از این رنگ در پایین تنه ی خود که به دور از صورت است به صورت دامن و یا شلوار خردلی استفاده کنید.

شما می توانید با پوشیدن مانتو و یا پیراهنی که ترکیب شده از رنگ های مورد علاقه تان با رنگ خردل است جذاب تر به نظر برسید و احساس خوشایندی داشته باشید.

نحوه ی پوشیدن رنگ خردلی

بعضی افراد دوست ندارند که رنگ خردلی جزوی از پوشش اصلی آن ها باشد آن ها می توانند کیف و یا کفش خود را به این رنگ انتخاب کنند. داشتن کفشی خردلی حتما استایل شما را جذاب تر خواهد کرد.

نحوه ی پوشیدن رنگ خردلی

 

ست کردن مانتو خردلی با پلنگی

رنگ خردلی به دلیل گرم بودنش با فصل پاییز، استایل و ست های قشنگی را به ارمغان می آورد ترکیب رنگ خردلی با پلنگی یا شکلاتی می تواند بهترین ست در فصل پاییز باشد.

ست کردن مانتو خردلی با پلنگی

 

ست مانتو خردلی با رنگ بادمجانی

ترکیب رنگ خردلی با رنگ بادمجانی ترکیبی بسیار جذاب است می توان پیراهن بادمجانی را با شلوار گشاد و یا دامن شلواری و یا دامن خردلی و کفش بنفش با آرایشی ملیح ست کرد. یا حتی می توانید مانتوی خردلی را با شال و کیف و کفش بادمجانی ست کنید.

ست مانتو خردلی با رنگ بادمجانی

 

رنگ سورمه ای ، رنگی مناسب برای ست با رنگ خردلی

ترکیب رنگ خردلی با سورمه ای، می توانید مانتو خردلی را با لوازم سورمه ای ست کنید و یا برعکس.

رنگ سورمه ای ، رنگی مناسب برای ست با رنگ خردلی

 

رنگ های مناسب برای ست با خردلی

مانتو خردلی را می توان با رنگ زرشکی و یا سبز تیره و خاکستری ست کرد، ستی زیبا با پوشیدن شلوار خاکستری یا زرشکی و یا سبز تیره همراه با پیراهن، کت و یا مانتو به رنگ خردلی ست کرد.

رنگ های مناسب برای ست با خردلی

 

بهترین ترکیب رنگ خردلی با صورتی

ترکیب رنگ لباس خردلی و صورتی نیز زیباست به شرطی که صورتی آن پررنگ باشد.

بهترین ترکیب رنگ خردلی با صورتی


در پایان

مجموعه مارسین با فعالیت در زمینه مد و استایل،حوزه های مختلف هنری و همچنین خرید صنایع دستی،سعی دارد با دادن اطلاعات به کاربران خود انتخاب را برای آنان راحت تر کند.

مارسین-فروشگاه صنایع دستی

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *