مجله استایل, مجله مارسین

تیشرت مردانه متناسب با رنگ پوست

خرید تیشرت مردانه متناسب با رنگ پوست

رنگ‌ها قدرت اعجاب‌انگیزی در زیبایی استایل دارند و می‌توانند یک لباس ساده را جذاب‌تر کنند. اگر می‌خواهید تنها با یک مدل تیشرت مردانه جدید جذاب و چشمگیر شوید، باید به رنگ آن دقت بیشتری کنید، چرا که رنگ تیشرت مردانه تاثیر بسزایی در چمشگیرتر شدن ظاهر، صورت و استایل‌تان دارد.

به منظور تجربه جدیدی از خرید لباس مردانه متفاوت، بهتر است ابتدا رنگ پوست صورت خود را بشناسید و با توجه به آن، رنگ لباس‌تان را انتخاب کنید. یک انتخاب درست و هوشمندانه باعث می‌شود که حتی یک مدل تیشرت مردانه ساده، استایل شما را متمایز از دیگران کند.

اهمیت رنگ پوست در انتخاب لباس مردانه

پیش از خرید مدل تیشرت مردانه جدید، ابتدا باید نوع رنگ پوست خود را تشخیص دهید. اگرچه در ابتدا این کار کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما باعث می‌شود که انتخاب شما برای خرید لباس مردانه دقیق، متفاوت و هوشمندانه باشد.

به طور کلی، رنگ پوست انسان به چهار گروه تقسیم می‌شود: سفید، گندمی، سبزه، تیره. هر یک از این رنگ‌‌ها می‌تواند در شیک و جذاب‌تر شدن لباس مردانه تاثیر داشته باشد و به درستی با آن ترکیب شود. اگر می‌خواهید استایل متفاوتی را تجربه کنید و همیشه چشمگیر باشید، توصیه می‌کنیم از رنگ‌ها نترسید.

بسیاری از آقایان خرید لباس خود را در رنگ‌های سفید، مشکی و آبی آسمانی محدود می‌کنند.
اگرچه رنگ سفید و مشکی متناسب با هر نوع رنگ پوست است، اما ظاهر شما را تکراری می‌کنید.
در واقع استایلی جذاب است که جسورانه باشد و رنگ‌ لباس‌ها هوشمندانه انتخاب شده باشد. در ادامه این مقاله، شما متوجه می‌شوید که چه رنگ تیشرت مردانه مناسب با رنگ پوستتان است که باعث می‌شود استایل‌تان جذاب‌تر گردد.

رنگ تیشرت مردانه متناسب با پوست سفید

در صورتی که رنگ پوستتان سفید است، خرید تیشرت مردانه با رنگ تیره را توصیه می‌کنیم. انتخاب مدل تیشرت مردانه با رنگ روشن باعث می‌شود که رنگ پوستتان روشن‌تر به نظر برسد و زیبایی و ظاهر لباس‌تان مشخص نشود.

در صورتی که می‌خواهید تیشرت مردانه مناسبی با توجه به رنگ پوستتان تهیه کنید این رنگ‌ها انتخاب مناسبی خواهند بود.

طوسی

قهوه‌ای

جگری یا زرشکی

سبز

آبی تیره

البته اگر به رنگ‌های روشن همچون کرم، بژ، شتری، خاکی یا زرد علاقه دارید، می‌توانید از این رنگ‌ها در استایل‌تان نیز بهره‌مند شوید. برای مثال شما می‌توانید یک تیشرت مردانه سبز را به همراه شلوار کتان مردانه کرم و کفش قهوه‌ای ست کنید. با این حال تیشرت به صورت شما نزدیک‌تر است و تاثیر بیشتری روی رنگ پوستتان دارد.

رنگ تیشرت مردانه متناسب با پوست گندمی

آقایانی که پوست گندمی یا میانه دارند، کمی از افرادی که پوستشان سفید دارند، تیره‌‌تر هستند، اما به رنگ پوست افراد سبزه نزدیک نیستند.

این افراد همچون رنگ پوستشان می‌توانند از طیف رنگ‌های میانه بهره‌مند شوند. اگر می‌خواهید مدل تیشرت مردانه جدیدی تهیه کنید و در عین حال جذاب باشید، انتخاب رنگ درست و متناسب با رنگ پوستتان، استایل‌تان را جذاب‌تر می‌کند.

رنگ‌های زیر انتخاب مناسبی برای رنگ تیشرت مردانه است که استایل شما را با توجه به رنگ پوستتان خاص و جذاب‌تر می‌کند:

بژ

نسکافه‌ای

آبی آسمانی

بنفش یاسی

صورتی

گلبهی

این رنگ‌ها و طیف رنگ‌های پاستلی متناسب با رنگ پوست گندمی هستند. با این حال در صورتی که به طیف رنگ‌های تیره همچون سرمه‌ای و مشکی یا روشن همچون کرم و سفید علاقه دارید، می‌توانید در لباس‌های دیگرتان از این رنگ‌ها بهره‌مند شوید.

برای مثال تیشرت بژ، شلوار جین مردانه سرمه‌ای و کفش سفید، انتخاب جذاب برای یک استایل تابستانه است که با رنگ پوست گندمی چشمگیرتر می‌شود. در واقع انتخاب درست و دقت به جزئیات، استایل شما را از دیگران متمایز می‌کند.

رنگ تیشرت مردانه متناسب با پوست سبزه

خرید تیشرت مردانه برای آقایانی که پوست سبزه دارند، آسان‌تر است، چرا که معمولا بسیاری از رنگ‌های گرم با پوست صورت سبزه متناسب خواهد بود. با این حال اگر می‌خواهید استایل متمایزی را تجربه کنید و چشمگیر شوید، باید با رنگ‌های شاد و روشن آشتی کنید و خودتان را به رنگ‌ سفید و مشکی محدود نکنید.

رنگ تیشرت مردانه متناسب با پوست سبزه بسیاری متنوع است و احتمالا شما می‌توانید یک مدل تیشرت مردانه جدید بر اساس رنگ مورد علاقه‌تان تهیه کنید:

زرد

سبز ارتشی

بنفش

قرمز

آبی کاربنی

این رنگ‌ها برای خرید تیشرت مردانه انتخاب هوشمندانه‌ای هستند، چرا که به خوبی با پوست سبزه ست می‌شوند. با این حال در صورتی که به رنگ‌های روشن همچون بژ، آبی آسمانی یا طوسی روشن علاقه دارید، توصیه می‌کنیم از این رنگ‌ها در خرید اکسسوری مردانه و لباس‌هایی به غیر از تیشرت و پیراهن مردانه بهره‌مند شوید.

برای مثال شما می‌توانید یک تیشرت قرمز را به همراه یک شلوار پارچه‌ای مردانه طوسی، کیف و کفش چرم مردانه قهوه‌ای و دستبند بژ ست کنید و جذاب‌تر از همیشه شوید. چرا که بسیاری از آقایان در خرید لباس به رنگ پوست و لباس خود دقت نمی‌کنند و همین دقت شما، استایل‌تان را متفاوت و زیباتر می‌کند.

رنگ تیشرت مردانه متناسب با پوست تیره

آقایانی که پوست تیره دارند، بهتر است از لباس‌هایی با رنگ تیره دوری کنند، چرا که ظاهر لباس‌شان دیده نمی‌شود و رنگ پوستشان تیره‌تر به نظر می‌رسد. در این صورت بهترین انتخاب شما برای خرید تیشرت مردانه جذاب، رنگ‌های روشن است که با رنگ پوستتان به خوبی ترکیب شود.

انتخاب رنگ روشن برای خرید تیشرت جدید مردانه، یک کار جسورانه و متفاوت است، چرا که بسیاری از آقایان از رنگ‌های روشن هراس دارند. بسیاری تصور می‌کنند که رنگ روشن زودتر از رنگ‌های دیگر کثیف می‌شود و لکه را نشان می‌دهد.

با این حال در صورتی که لباس استانداری تهیه کنید و آن را به موقع بشویید، هرگز لباستان چرک و کثیف به نظر نمی‌رسد و استایل شما جذاب‌تر خواهد شد.

پیشنهاد‌هایی که برای انتخاب رنگ تیشرت مردانه داریم در بخش زیر است:

سبز زمردی

نخودی

آبی لاجوردی

بنفش بادمجانی

نارنجی

این رنگ‌ها برای خرید تیشرت مردانه جدید، انتخاب مناسبی خواهند بود و به سادگی با پوست تیره ست می‌شوند. با این حال بسیاری از استالیست‌ها توصیه می‌کنند، آقایانی که پوست تیره دارند، از خرید لباس‌هایی به رنگ قهوه‌ای و طیف رنگ‌های پاستلی خودداری کنند، چرا که استایل‌شان نامتناسب می‌شود.

در صورتی که به رنگ طوسی، آبی روشن، مرجانی یا کرم علاقه دارید، می‌توانید در انتخاب لباس‌های دیگرتان از آن‌ها بهره‌مند شوید. برای مثال یک مدل تیشرت مردانه آبی لاجوردی، شلوار جین مردانه آبی روشن ، کفش طوسی به همراه یک دستبند کرم، استایل تابستانه شما را چشمگیر می‌کند.

رنگ تیشرت مردانه متناسب با همه نوع رنگ پوست

احتمالا پس از مطالعه این مقاله به این مسئله فکر می‌کنید که آیا رنگ پوست، شما را در انتخاب رنگ لباس مردانه محدود می‌کند و شما همیشه باید از چند رنگ مشخص استفاده کنید؟

پاسخ به این سوال خیر است، چرا که رنگ‌های بسیاری در دنیا وجود دارد که با هر نوع رنگ پوستی متناسب خواهند بود و دایره انتخاب‌های شما برای خرید پیراهن مردانه یا تیشرت را محدود نمی‌کنند.

پیش از این گفتیم که برای داشتن یک استایل متفاوت و هوشمندانه بهتر است از رنگ‌هایی که متناسب با رنگ صورتتان است، بهره‌مند شوید. اما شما می‌توانید از رنگ‌های مورد علاقه خود در خرید شلوار مردانه، کفش، کیف و اکسسوری مردانه نیز استفاده کنید و جذاب شوید.

در این بخش رنگ‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که متناسب با هر رنگ پوستی خواهد بود و شما می‌توانید انتخاب‌های متنوع و بیشتری در خرید تیشرت و پیراهن مردانه داشته باشید و چشمگیرتر از همیشه در مهمانی، دورهمی، قرارهای دوستانه یا سفر ظاهر شوید.

مشکی یکی از رنگ‌های مورد علاقه بسیاری از آقایان است. اگرچه این رنگ در گروه رنگ‌های تیره قرار دارد، اما متناسب با هر رنگ پوستی خواهد بود. با این حال توصیه می‌کنیم از رنگ مشکی کمتر استفاده کنید، تا استایل‌تان متنوع‌ و متفاوت شود.

سرخ‌آبی یکی دیگر از رنگ‌هایی است که جلوه جذابی دارد، با این حال بسیاری از آقایان کمتر به رنگ سرخ‌آبی توجه می‌کنند. اگر می‌خواهید این تابستان استایل متفاوتی را تجربه کنید، رنگ سرخ‌آبی انتخاب جذابی برای تیشرت خنک مردانه تابستانه است که در عکس‌های سفرتان نیز متفات و جذاب می‌شوید.

سبز دودی یا ( Teal ) یکی رنگ خاص و جذاب است که اگر به مد و فشن و استایل تابستانه متفاوت علاقه دارید، حتما شیفته این رنگ خواهید شد. این رنگ با هر رنگ پوستی متناسب خواهد بود و انتخاب جذابی برای مدل تیشرت مردانه می‌شود.

انتخاب رنگ سفید، یک انتخاب جسورانه است که با هر رنگ پوستی متناسب خواهد بود.

با این حال توصیه می‌کنیم همیشه از این رنگ همچون رنگ مشکی استفاده نکنید، زیرا اگرچه سفید یک رنگ رسمی و مناسب لباس‌های اداری است، اما استایل شما را تکراری می‌کند. در واقع استایل مردانه‌ای جذاب و چشمگیر می‌شوید که متفاوت باشد و هر تکه از لباس‌های مردانه با دقت زیادی انتخاب شده باشد.


مارسین-سازه هایی از جنس هنر و تجربه

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.