مجله استایل, مجله مارسین

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

آموزش بستن روسری، برای ایجاد تنوع!

خانم‌ها معمولا از استایل‌های یکنواخت و تکراری مدل بستن روسری خسته می‌شوند و بنا به اتفاق، به طور معمول هم از همان روش‌های قدیمی برای بستن شال و روسری استفاده می‌کنند. یکی از دلایل اصلی این موضوع، شاید این باشد که روسری از آن دسته پوشاکی است که خانم‌ها هر روز بارها و بارها از آن استفاده می‌کنند و به همین دلیل زود از یک مدل خاص سر کردن روسری یا شال و خسته‌ می‌شوند. بانی‌مد با بررسی تصمیم دارد تا چند مدل بستن روسری را در این مطلب توضیح بدهد که می‌تواند به استایل خانم‌ها تنوع ببخشد. گفتنی است که آموزش بستن شال به صورت‌های مختلف را می‌توانید در یک مقالۀ جداگانه مطالعه نمایید.

برای اینکه مدل بستن روسری به روش‌های گوناگون را یاد بگیرید، کافی است تا چند ترفند ساده را بلد باشید و راهنماهای مختلف را به خوبی و درست دنبال نمایید.

 

آموزش بستن روسری لاکچری

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

 

گاهی همین که به روشی جالب روسری خود را مرتب کنید، کفایت می‌کند اما همیشه هم این‌طور نیست. برای مثال اگر قرار است که در یک میهمانی رسمی شرکت کنید، دانستن این که چطور روسری خود را به زیباترین حالت ممکن ببندید، اهمیت زیادی دارد.

آموزش بستن روسری لاکچری می‌تواند برای مهمانی ها و مجالس مختلف، می‌تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. اگر قصد دارید تا در یک میهمانی، هم حجاب خود را حفظ کنید و هم زیبا و جذاب به نظر برسید، یکی از بهترین گزینه‌ها این است که همان روسری‌ قواره بزرگ همیشگی را به روش‌های متفاوت ببندید؛ اما آیا می‌دانید که بهتر است روسری خود را براساس فرم صورت انتخاب کنید؟ اینکار به شما کمک می‌کند تا آن اندازه و طرح از روسری انتخاب کنید که برای فرم صورت شما مناسب تر باشد.

 

آموزش بستن روسری بر اساس فرم صورت

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

 

شاید تا به حال به این موضوع دقت نکرده باشید اما بسته به این که فرم صورت شما چه حالتی دارد، بهتر است به نوع دیگری روسری را انتخاب کنید و طرز بستن متفاوتی را امتحان کنید. البته لازم است تا کمی زمان صرف کنید اما نتیجه این کار، قطعا ارزشش را دارد. چراکه کافی است یک بار این طریقه بستن روسری را امتحان کنید تا متوجه تغییر فاحشی که پیش می‌آید، بشوید.

 

مدل بستن روسری مناسب فرم صورت بیضی

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

 

اگر فرم صورت بیضی دارید، این که روسری را به صورت محکم دور صورتتان ببندید، پیشنهاد خوبی نیست، چراکه ممکن است صورت شما را بیش از اندازه کشیده نشان بدهد. در عوض، کمی روسری خود را آزاد ببندید تا کمی گردتر به نظر برسد و بخشی از ادامۀ روسری را روی شانه بیاندازید. برای زیباتر شدن این طرز بستن روسری از رنگ‌های روشن استفاده کنید و پارچه‌هایی مانند ساتن را تهیه کنید که موج دار است و ظاهری کژوال دارد.

 

نحوه بستن روسری برای فرم صورت گرد

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

 

اگر صورت گردی دارید و نحوه بستن روسری شما اشتباه است، این امکان وجود دارد که صورتتان حتی گرد به نظر برسد؛ بنابراین، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب مدل بستن روسری مناسب فرم صورت خود با یک چالش مهم رو به رو هستید! اما لازم نیست نگران باشید، چراکه ما برای شما یک راه حل عالی در نظر گرفته‌ایم. کافی است یک روسری کتان بردارید و آن را یک بار دور سر و گوش‌هایتان بپیچید. در دفعۀ بعد، آن را از دور چانه‌ها رد کنید و اجازه بدهید تا رها در یک سمت شانه قرار بگیرد. این کار صورت شما را می‌پوشاند و آن را کوچکتر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.

 

طرز روسری بستن برای صورت‌های پُر

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

 

اگر صورت پری دارید، در واقع کار برای شما بسیار ساده‌تر از دیگران به حساب می‌آید. چراکه تنها کافیست تا یک روسری یا شال بلند بردارید و آن را به سادگی دور سرتان بیاندازید. گونه‌های شما به خوبی خودشان را در میان پارچۀ روسری نشان می‌دهند و صورت شما را زیبا و کامل می‌کنند.

 

بهترین مدل روسری برای صورت‌های لوزی‌شکل

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

 

اگر صورت شما لوزی‌شکل است، می‌توانید آن را به نمایش بگذارید؛ اما چطور می‌توان چنین کاری انجام داد؟ گزینۀ مناسب این است که همۀ توجه‌ها را به صورتتان معطوف کنید. این که روسری یا شال خود را به بالای سرتان ببندید، می‌تواند این هدف شما را به واقعیت بدل کند. این نوع از فرم صورت آنقدر زیبا و جذاب است که نیاز به هیچ مدل بستن روسری دیگری برای بهتر شدن ندارد.

 

آموزش بستن روسری برای صورت‌های قلبی‌شکل

یکی از بهترین راه‌ها برای برجسته کردن صورت‌های قلبی‌شکل این است که طوری روسری یا شال خود را دور سر ببندید که مقدار زیادی پارچه دور و برش باشد. انتخاب یک شال بلند برای این استایل می‌تواند همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. کافی است تا آن را بارها و بارها دور سرتان بپیچید تا در قسمت سینه، حالت پلیسه ایجاد کنید. این کار را حتما امتحان کنید، چراکه تغییر فاحشی روی ظارهر شما خواهد داشت!

 

روش‌های بستن روسری برای صورت‌های کشیده

شاید فکر کنید برای این فرم صورت انتخاب و مدل بستن روسری باید یک کار ساده باشد اما این طور نیست؛ بنابراین، اگر چنین فرم صورتی دارید، سعی کنید تا روسری‌های ساده انتخاب کنید و از انتخاب پارچه‌هایی که طرح‌های شلوغی دارند، بپرهیزید. برای بستن روسری هم می‌توانید مدل بستن روسری گره بغل را انتخاب کنید، یک دور آن را دور گردن پیچیده و یک گره ساده بزنید تا برجستگی‌های صورتتان را به خوبی نشان بدهد.

 

صورت‌های مربعی و روش‌های بستن روسری

یکی از ترفندهای کاربردی در مدل بستن روسری برای صورت‌های مربعی این است که روسری را روی سر آزاد بگذارید. این کار باعث می‌شود تا زوایای صورت شما کمتر به چشم بیاید. علاوه‌ بر این، استفاده از کلاه حجاب هم می‌تواند یکی از گزینه‌های دیگری باشد که خانم‌های باحجاب می‌توانند از آن استفاده کنند تا زیباتر به نظر برسند. کلاه حجاب و انواع روسری بزرگ مناسب بانوان با حجاب نیز هست، همچنین مدل بستن روسری لبنانی  و مدل بستن روسری زیر چادر، انتخاب بانوان محجبه است.

 

مدل بستن روسری برای فرم صورت مثلثی

جدیدترین مدل بستن روسری براساس فرم صورت!

 

اگر فرم صورت شما مثلثی است، بگذارید در ابتدا به شما تبریک بگوییم چون این فرم باعث می‌شود تا شما جوان‌تر به نظر برسید.

از سوی دیگر، مدل بستن روسری دخترانه شیک برای این فرم صورت بهتر جواب می‌دهد و ترکیب آن با فرم صورت قلبی‌شکل، حتی جذاب‌تر هم می‌شود. بستن روسری برای فرم صورت مثلثی، بهتر است به صورت آزاد باشد تا بتوانید بیشتر زاویه فک خود را به رخ دیگران بکشید.

در این مطلب، شما را با نکاتی در مورد انواع مدل بستن روسری آشنا کردیم. شاید پیش از این نمی‌دانستید که فرم صورت شما به مدل خاصی برای روسری بستن نیاز داشته باشد اما همان‌طور که در این مطلب به آن پرداختیم، توجه به این نکته می‌تواند یک تفاوت جدی ایجاد کند؛ بنابراین، اگر دوست دارید تا در کنار سایر عناصر استایلتان، مدل بستن روسری خاصی هم داشته باشید، این راهنمایی را حتما به کار بگیرید!

 

مارسین-سازه هایی از جنس هنر و تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *