مجله استایل, مجله مارسین

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه

انتخاب رنگ برای استایل پاییزی با پلیور و لباس بافت مردانه

پاییزه فصل رنگ‌ها است. از این جهت نه تنها مدل، بلکه رنگ‌ها در استایل شما اهمیت ویژه‌ای دارند. اگر به رنگ‌های تیره همچون مشکی و طوسی علاقه دارید، اکنون فرصت خوبی است که تغییری در علاقه و سلیقه خود ایجاد کنید، چرا که شاهد تغییر و چشمگیرتر شدن استایل مردانه‌تان خواهید بود.
آشتی با رنگ‌ها به استایل شما جلوه خاصی می‌بخشد، اما شاید بهتر است پیش از خرید پلیور مردانه، به رنگ پوست صورت خود نیز توجه کنید. در واقع رنگ پوست صورت نیز می‌توانید به خرید لباس بافت مردانه کمک چشمگیری کند تا استایلتان جذاب‌تر شود. در صورتی که رنگ پوستتان سفید یا روشن است، خرید پلیور مردانه با رنگ تیره را توصیه می‌کنیم. انتخاب مدل لباس بافت مردانه در رنگ روشن باعث می‌شود که رنگ پوستتان روشن‌تر به نظر برسد و زیبایی و ظاهر لباستان مشخص نشود. در این صورت رنگ طوسی، قهوه‌ای، جگری، زرشکی، سبز و آبی تیره انتخاب خوبی خواهد بود.
آقایانی که پوست گندمی یا میانه دارند، کمی از افرادی که پوستشان سفید دارند، تیره‌‌تر هستند، اما به رنگ پوست افراد سبزه نزدیک نیستند. این افراد همچون رنگ پوستشان می‌توانند از طیف رنگ‌های میانه یا خنثی بهره‌مند شوند. اگر می‌خواهید مدل پلیور مردانه جدید تهیه کنید و در عین حال جذاب باشید، انتخاب رنگ درست و متناسب با رنگ پوستتان، استایل‌تان را جذاب‌تر می‌کند. رنگ‌های خنثی یا کم‌رنگ، رنگ صورتی، بنفش یاسی، نسکافه‌ای و بژ انتخاب مناسبی برای خرید پلیور و لباس بافتنی مردانه برای پوست گندمی خواهد بود.
خرید لباس بافت مردانه برای آقایانی که پوست سبزه دارند، آسان‌تر است، چرا که معمولاً بسیاری از رنگ‌های گرم با پوست صورت سبزه متناسب خواهد بود. با این حال اگر می‌خواهید استایل متمایزی را تجربه کنید و چشمگیر شوید، باید با رنگ‌های شاد و روشن آشتی کنید و خودتان را در رنگ‌ سفید و مشکی محدود نکنید. رنگ سبز، آبی کاربنی، زرد و قرمز انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.
آقایانی که پوست تیره دارند، بهتر است از لباس‌هایی در رنگ تیره دوری کنند، چرا که ظاهر لباسشان دیده نمی‌شود و رنگ پوستشان تیره‌ و کدر به نظر می‌رسد. در این صورت بهترین انتخاب شما برای خرید پلیور مردانه جذاب، رنگ‌های روشن است که با رنگ پوستتان به خوبی ترکیب شود. رنگ نخودی، نارنجی، بنفش تیره، سبز و آبی روشن مناسب پوست شما برای خرید لباس پلیور بافت مردانه خواهد بود.

۱٫ پلیور ساده مردانه

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه-پلیور مردانه ساده

یکی از روش‌های ساده ست پلیور مردانه با دیگر لباس‌ها، ترکیب پلیور و پیراهن مردانه است. از این جهت توصیه می‌کنیم خرید پیراهن مردانه کلاسیک یا اداری را در اولویت خود قرار دهید، چرا که این مدل پیراهن مردانه، به سادگی با هر لباسی ست می‌شود.

معمولاً مدل پلیور مردانه ساده و تک رنگ، هر دو کاربرد رسمی و کژوال را در بر دارد. در واقع این مدل پلیور هرگز قدیمی یا تکراری نمی‌شود، چرا که شما می‌توانید آن را با استایل مورد علاقه خود ست کنید. در این صورت ست پلیور ساده و پیراهن مجلسی مردانه، ظاهری رسمی دارد و مناسب محل کار و قرارهای رسمی خواهد بود.

۲٫ پلیور مردانه جودانه

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه

پلیور جودانه مردانه، اگرچه ظاهری جدید ندارد، اما هر سال طرفداران خود را پیدا می‌کند، چرا که بافت آن خاص و متفاوت است. این مدل پلیور مردانه اسپرت را بهتر است به صورت تک بپوشید تا ظاهر کژوال‌تان جذاب‌تر شود. از این جهت انتخاب شلوار جین اسپرت مردانه با این مدل پلیور جذاب خواهد بود.
اما در صورتی که می‌خواهید استایل متفاوتی با پلیور جودانه مردانه تجربه کنید، توصیه می‌کنیم زیر پلیور یک پیراهن مردانه به تن کنید و آن را با شلوار جین مردانه تیره (مشکی یا آبی تیره) ست کنید. این استایل اسمارت کژوال، مناسب برخی از محل‌ کارهای نیمه رسمی و قرارهای دوستانه خواهد بود.

۳٫ پلیور یقه اسکی مردانه

پلیور مردانه یقه اسکی

اگر می‌خواهید یک مدل پلیور مردانه جدید تهیه کنید، توصیه می‌کنیم امسال سراغ پلیور یقه اسکی مردانه بروید، چرا که امسال سال لباس یقه اسکی برای آقایان است. این مدل لباس بافت مردانه اگرچه تاریخچه قدیمی به ‌همراه دارد، اما برای مدتی از نگاه طراحان و استایلیست‌های مد و استایل دور مانده بود.
سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، زمان خوبی است که این مدل لباس بافت مردانه را با لباس‌های اسپرت خود ست کنید. شما با این مدل پلیور یقه اسکی مردانه جدید می‌توانید استایل اسمارت کژوال جذابی تجربه کنید. در این صورت شما می‌توانید با لباس‌های اسپرت و مجلسی خود، همچون پالتو مردانه و شلوار کتان، ظاهری چشمگیری داشته باشید.

۴٫ پلیور مردانه فانتزی

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه- پلیور مردانه فانتزی

اگر به تاریخ فشن صد سال گذشته نگاهی بیندازید، با لباس‌های تکراری و رسمی مواجه می‌شوید. اما این سال‌ها، برخلاف قوانین نانوشته مد و استایل، مدل لباس مردانه نیز رنگ و بویی دیگر دارد و تنوع مدل و رنگ در آن خوبی دیده می‌شود.
اگر می‌خواهید برای امسال پاییز و زمستان یک مدل پلیور بافت مردانه جدید تهیه کنید، توصیه می‌کنیم خرید لباس بافت مردانه فانتزی را در نظر خود قرار دهید. این مدل پلیور اسپرت مردانه ظاهری فانتزی دارد که شما می‌توانید همراه با کفش کتانی مردانه یک استایل کژوال برای مهمانی یا دورهمی‌های دوستانه فراهم کنید. همچنین این مدل پلیور اسپرت مردانه، انتخاب خوبی برای هدیه به پسرهای جوان و نوجوان خواهد بود.

۵٫ پلیور اسپرت مردانه

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه-پلیور مردانه اسپورت

اگر از استایل رسمی مردانه فراری هستید و لباس‌های ساده و راحت را ترجیح می‌دهید، خرید پلیور اسپرت مردانه را به شما توصیه می‌کنیم. معمولاً این مدل پلیور بافت، یقه جمع‌تری نسبت به پلیور مجلسی مردانه دارد و شما می‌توانید آن را تک و بدون پیراهن مردانه به تن کنید.
معمولاً آقایان جوان به این مدل لباس زمستانی مردانه علاقه بیشتری دارند، چرا که به سادگی با شلوار جین و کتان مردانه ست می‌شود و اکسسوری‌هایی همچون دستبند چرم مردانه استایل کژوال شما را کامل و چشمگیر می‌کند. همچنین شما این فرصت را دارید که خرید پلیور اسپرت مردانه را در رنگ مورد علاقه خود تهیه کنید و با انتخاب هوشمندانه و خلاقیت، استایل چشمگیری داشته باشید.

۶٫ پلیور طرح‌دار مردانه

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه-پلیور مردانه طرح دار

اگر از مدل پلیور ساده مردانه خسته شده‌اید، توصیه می‌کنیم این پاییز و زمستان با مدل پلیور طرح‌دار مردانه، استایل خود را تغییر دهید. معمولاً پلیور طرح‌دار مردانه را در چند رنگ متفاوت طراحی و تولید می‌شود که روی رنگ استایل شما تأثیر دارد.
ظاهر پلیور مردانه طرح‌دار اسپرت است و شما می‌توانید آن را با شلوار و کفش مردانه اسپرت خود ست کنید. اما ترکیب رنگ استایلتان نیز اهمیت دارد. برای مثال اگر طرح روی پلیورتان سبز است، شما می‌توانید از شلوار اسپرت مردانه سبز رنگ بهره‌مند شوید.
در صورتی که طرح روی پلیور قهوه‌ای است، شما می‌توانید آن را با بارانی یا پالتو مردانه قهوه‌ای ست کنید. در واقع توجه به این جزئیات، استایل شما را جذاب و چشمگیر می‌کند. بنابراین نه تنها مدل لباس بافت مردانه، بلکه رنگ‌ها نیز قدرت بسیاری در زیبایی استایل به همراه دارند.

۷٫ پلیور یقه هفت مردانه

جدیدترین مدل پلیور و لباس بافت مردانه-یقه هفت

پلیور یقه هفت مردانه مناسب آقایانی است که می‌خواهند لباس زمستانی مردانه مجلسی مناسبی برای کت و شلوار یا محل کارشان تهیه کنند.

این مدل پلیور مردانه یقه هفت، اگرچه از تنوع رنگی برخوردار است، اما توصیه می‌کنیم رنگی انتخاب کنید که با پیراهن مجلسی مردانه نیز به سادگی ست شود.
معمولاً رنگ پیراهن اداری مردانه سفید و آبی است. از این جهت پیش از خرید لباس بافت مردانه یقه هفت شما می‌توانید با توجه به رنگ پوستتان، این رنگ‌ها را نیز به خاطر بسپارید: طوسی، سبز، آبی، زرشکی، آبی کاربنی، قهوه‌ای و زرد. معمولاً این رنگ‌ها به سادگی با استایل رسمی و پیراهن مردانه مجلسی ست می‌شوند و انتخاب مناسبی برای خرید پلیور یقه هفت مردانه خواهند بود.

 

مارسین-سازه هایی از جنس هنر و تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *