مجله مارسین, مجله هنر

نقاشی های زیبا از آلفردو باشا با خودکار

نقاشی های زیبا از آلفردو باشا با خودکار

 ترسیم ترکیبی حیوانات با جهان طبیعت در حالی توسط یک هنرمند خلاق به اجرا درآمده است که توصیفات جالب قلم و جوهر از ترکیب گیاهان و حیوانات دریچه ایی تازه به دنیای طبیعت بر روی ما باز خواهد کرد.

بنابراین با تصاویری که در ادامه خواهید دید، می توان به دل طبیعت رفت و رویش را درون موجودات به روایتی دیدنی تماشا کرد. برای آشنایی بیشتر با این هنر با ما همراه شوید.

ترسیم ترکیبی حیوانات با جهان طبیعت از آخرین کار های آلفرد پاشا هنرمند ایتالیایی است.

او با آمیختن حیوانات با گیاهان ،رویش شاخ و برگ از شاخ های گوزن ،سبز شدن یک جنگل روی پشت خرس، جوانه زدن گیاه در دل خرگوش و … سبک جدیدی از تفکر هنری را خلق کرده است.

به عبارتی دیگر این هنرمند خلاق ،تلفیق دنیای حیوانات با طبیعت پیرامونش را با حس جدیدی از تازگی در بیننده در حالی ایجاد می کند که وی تنها با ابزاری ساده از جمله خودکار و جوهر دست به خلق این نقاشی ها زده است که البته به گفته خودش می توان برای تکمیل آن ها از ترکیب تکنولوژی و افکت ها نیز بهره مند گرفت.

آلفرد پاشا هنرمند ایتالیایی در خصوص آثاراش می گوید:

شاید نتوان از ترکیب جوهر و قلم به صورت مستقیم برای تابلو ها استفاده نمود اما از این سبک هنری به عنوان سمبل های مفهوم در جاهای مختلفی به کار برده می شود که با توجه به حس طراوتی که در این تصاویر نمایان است تلفیق ترسیم ترکیبی حیوانات با جهان طبیعت به زیبایی هر چه تمامتر به نمایش درآمده است.

نقاشی های کامل شده این هنرمند را در شبکه های اجتماعی و همچنین تعدادی از آن ها را می توان در اینجا تماشا کرد.

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح نیش قلب

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح زن و گل

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح نهنگ

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح ریشه مغز

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح کوسه ماهی

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح جغد

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح شکار جغد

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح تنگ لامپی

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح گرگ

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح جمجمه و پرنده

نقاشی با خودکار آلفردو باشا طرح شیر

نقاشی با خودکار

از زیباترین و مدرن ترین نقاشی ها در جهان نقاشی با خودکار است. اثرهای زیبای خلق شه توسط هنرمندان را بالاتر با هم بررسی کردیم. در این مدل از نقاشی هنرمند ایده خود را با خلاقیت کامل از طریق جوهر و قلم به تصویر می‌کشد.

در پایان

مجموعه مارسین با فعالیت در انواع زمینه های هنری و همچنین فروش خرید صنایع دستی سعی دارد بررسی مشاهیر و روش کار آنها باعث افزایش اطلاعات کاربران و مشتریان خود شود.

 


مارسین-فروشگاه صنایع دستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *