مجله استایل, مجله مارسین

۲۴ ست پیراهن و شلوار مردانه جذاب

۲۴ ست پیراهن و شلوار مردانه جذاب

۲۴ ست پیراهن و شلوار مردانه جذاب

 

در روزهای نخست پاییز که هوا آن چندان سرد نیست و هنوز قابل‌تحمل است، می‌توانید از پیراهن ضخیم، پیراهن مخمل و پیراهن پاییزه مردانه استفاده کنید.
انتخاب دیگری که می‌توانید آن را مدنظر قرار دهید، استفاده از تیشرت یقه گرد همراه با پیراهن است.

شما می‌توانید یک تیشرت زیر پیراهن با رنگ متضاد یا حداقل غیر همسان با آن بپوشید، دکمه پیراهن را باز یا نیمه‌باز بگذارید و پیراهن و تیشرت را روی شلوار بیندازید.
در این استایل‌ها برای انتخاب شلوار ارجعیت با شلوار جین است.

شلوار جین برای استایل‌های روزمره مخصوصاً در پاییز بهترین انتخاب است؛ اما درصورتی‌که قصد استفاده از شلوار جین را ندارید می‌توانید از شلوار کتان ضخیم، شلوار پارچه‌ای ضخیم و شلوار مخمل استفاده کنید.

ست پیراهن و شلوار مردانه برای روزهای سرد پاییز و زمستان

 

ست پیراهن و شلوار مردانه برای روزهای سرد پاییز و زمستان

 

برخی تصور می‌کنند در روزهای سرد به دلیل سرمای هوا و حجم بیشتر لباس‌ها، امکان خلق استایل‌های جذاب وجود ندارد. البته اگر قصد دارید همه‌چیز را زیر کاپشن پر گرم خود پنهان کنید باید به این مسئله اذعان داشت دست شما برای خلق استایل‌های جدید بسته است.

 

ست لباس مردانه

 

یکی از استایل‌های محبوب در روزهای سرد استفاده از پلیور، همراه با پیراهن است.

پلیور یقه هفت و پلیور یقه گرد، انواع پلیور هستند که می‌توانید زیر آن‌ها پیراهن بپوشید.
این روزها یکی از ویژگی‌های پلیورهای جدید رنگ‌های متفاوت آن‌ها است.

رنگ‌های متفاوت پلیورهای جدید باعث خلق استایل‌های جذاب و زیبایی شده است که در مدل‌های پیشنهادی از طرف طراحان در سال ۲۰۲۰ نیز این تنوع به‌خوبی مشهود است.

در استایل‌های جدید امسال استفاده از شلوار کتان و پارچه‌ای ضخیم بیشتر موردتوجه قرارگرفته است که همراه با کتانی چرمی که در برابر نفوذ آب تا حدودی مقاوم است، می‌تواند استایلی استثنایی خلق کند.

اگر قصد استفاده از پلیور را و احتمالاً نمی‌خواهید در سرما بلرزید، می‌توانید از کاپشن‌های طرح خلبانی استفاده کنید.

البته این کاپشن‌ها فقط ازنظر ارتفاع یادآور کاپشن طرح خلبانی هستند که ازقضا گرمای بسیار بیشتری نسبت به کاپشن‌های خلبانی دارند.

 

ست پاییزه مردانه

 

بسته به بارانی بودن یا آفتابی بودن هوا نیز می‌توانید کفش و شلوار خود را انتخاب کنید. در این مدل با توجه به ارتفاع کاپشن بهتر است، ارتفاع پیراهن از آن بیشتر باشد و در اصطلاح پیراهن از کاپشن بیرون بزند البته می‌توانید پیراهن را در شلوار خود نیز بگذارید.

ست پیراهن و شلوار برای استایل نیمه‌رسمی

ست پیراهن و شلوار برای استایل نیمه‌رسمی

 

اگر قصد دارید به یک قرار کاری نیمه‌رسمی و مهم بروید، سعی کنید در استایل خود اصل راحتی و البته شکیل بودن را رعایت کنید. شلوار پارچه ای و شلوار کتان همراه با کفش رسمی و یا نیم بوت انتخاب‌های مناسب برای هماهنگی با پیراهن شما هستند.

 

 

بسته به فصلی که قصد دارید از استایل‌ها استفاده کنید می‌توانید از پلیور، کت و یا پالتو استفاده کنید.
در قرارهای نیمه‌رسمی و رسمی سعی کنید از لباس‌هایی با وحدت رنگ بیشتر استفاده کنید و لباس‌های منقش و یا طرح دار خود را استایل‌ها و روزهای دیگر امتحان کنید.

بهترین انتخاب در این استایل‌ها برای رنگ شلوار، شلوارهای تیره‌رنگ هستند.

 

در پایان

مجموعه مارسین با فعالیت در زمینه انواع مسائل هنری مانند مد و استایل،فروش صنایع دستی سعی دارد با دادن اطلاعات مناسب به مشتریانش انتخاب و تصمیم گیری را برای آنها راحت تر کند.


مارسین-سازه هایی از جنس هنر و تجربه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *