مجله استایل, مجله مارسین

13 اشتباهات آقایان که باعث می شوند ظاهرشان خراب شود

13 اشتباهات رایج آقایان که باعث می شوند ظاهرشان خراب شود

13 اشتباهات آقایان که باعث می شوند ظاهرشان خراب شود

برخلاف تصور عامه، مردان کمتر از زنان به مد علاقه ندارند و حتی بیشتر از خانم ها هزینه صرف لباس می کنند.

ما به طور دائمی روندها را دنبال می کنیم و اکنون چیزی را برای شما پیشنهاد می کنیم.

در اینجا لیستی از رایج ترین اشتباهاتی که مردان با سبک خود مرتکب می شوند، آورده شده است. این به شما کمک می کند همیشه در صدر باشید.

1. پوشیدن بند شلوار به همراه کمربند

این سبک کلاسیک از لباس دوباره به مد برگشته است.

به همین دلیل است که اولین توصیه برای شما این است که پیراهن دکمه دار بپوشید و اگر بند شلوار یا کمربند استفاده کنید اینگونه بهتر است، این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید کدام یک را انتخاب کنید. اما اگر هر دو را همزمان بپوشید، شیک نیست.

پوشیدن بند شلوار به همراه کمربند

2. پوشیدن ژاکت (پالتو) کوتاهتر از کت شما

کت یک چیز جهانی در کمد لباس مرد است. گاه به گاه، کلاسیک و حتی یکپارچه سازی با سیستم عامل – متناسب با هر سبکی است. اما یک چیز مهم وجود دارد. سعی کنید کت (پالتو) کوتاهتر از کت خود را نپوشید. این می تواند تمام نگاه شما را خراب کند.

پوشیدن ژاکت (پالتو) کوتاهتر از کت شما

3. کوله پشتی را با کت کلاسیک خود ترکیب کنید

در قرن بیست و یکم، مد به ما امکان می دهد لباس ها را با سبک های مختلف ترکیب کنیم. اما یک کت کلاسیک با کوله پشتی جالب نیست. بهتر است به جای آن یک کیف لپ تاپ (کیف بند بلند) را انتخاب کنید.

کوله پشتی را با کت کلاسیک خود ترکیب کنید

4- استفاده از یک ساعت شکسته

اگر یک جلسه ی مهم دارید و می خواهید باشکوه تر در آن جلسه حاضر شوید و ساعت شما شکسته است هرگز آن را بدست نکنید، زیرا از زیبایی شما می کاهد. هرچند آن را بسیار گران خریده باشید.

استفاده از یک ساعت شکسته

5- کراوات خود را خیلی کوتاه کنید

با وجود این واقعیت که این قانون مشهور است، گاهی اوقات مردان از آن غفلت می کنند. وقتی کراوات می پوشید ، به یاد داشته باشید که نباید خیلی کوتاه یا خیلی بلند باشد. یک قانون کلی وجود دارد: نوک کراوات باید سگک کمربند را بپوشاند.

کراوات خود را خیلی کوتاه کنید

6. قرار دادن عینک آفتابی روی سر خود

نمی توانیم بگوییم اگر عینک آفتابی را روی سر خود بگذارید، بد به نظر می رسد، اما قطعاً مدل موهای شما را خراب می کند. علاوه بر این، اگر سر شما خیلی بیضی است، این امر باعث بد به نظر رسیدن می شود.

بنابراین عینک آفتابی خود را در جیب سینه خود قرار دهید یا آنها را روی پیراهن خود آویزان کنید. این باعث می شود بسیار شیک تر به نظر برسید!

قرار دادن عینک آفتابی روی سر خود

7. پوشیدن شلوارگرمکن به تنهایی

لباس گرمکن باید در همه موارد و بدون استثناء، لایه اول محسوب شود. به عنوان مثال، می توانید شلوارک یا شلوار جین را برای پوشیدن بر روی آنها انتخاب کنید. این تنها موضوع مد نیست، بلکه آداب و معاشرت هم هست.

پوشیدن شلوارگرمکن به تنهایی

8- پول و سکه های کاغذی را در جیب خود نگه دارید

حمل پول در جیب شما یک ایده بد است. یک کیف پول چرمی بخرید، این یک ضرورت برای هر مرد شیک است! همچنین این یک چیز بسیار کاربردی است. کیف پول ها نه تنها پول، بلکه کارت های بانکی و گواهینامه رانندگی خود را نیز نگه می دارند. آیا می خواهید بدانید که چگونه کیف پول مناسبی را انتخاب کنید؟

پول و سکه های کاغذی را در جیب خود نگه دارید

9. دکمه بالا را روی پیراهن خود ببندید

اگر می خواهید توجه خانم ها را جلب کنید ، دکمه بالایی را روی پیراهن خود نبندید. این باعث می شود شما خوش تیپ تر به نظر برسید! اما بیشتر از این باز نکنید. برخی از مردان نیز دکمه دوم و حتی سوم را رها می کنند، این می تواند خیلی مبتذل و نامناسب به نظر برسد.

دکمه بالا را روی پیراهن خود ببندید

10. قرار دادن وسایل در جیب جین

قبلاً در مورد کوله پشتی، کیف پول و کیف های تبلت صحبت کرده ایم. اکنون یک نکته دیگر درباره آنها: فراموش نکنید که تمام وسایل شخصی خود را در آنجا قرار دهید. هرگز کیف پول، کلید، تلفن و وسایل دیگر خود را در جیب خود قرار ندهید، به خصوص اگر شلوار جین تنگ دارید. به نظر می رسد چسبناک است.

قرار دادن وسایل در جیب جین

11- نادیده گرفتن طول آستین های شما

آستین های کت یا پیراهن شما باید درست بالای مچ دست شما قرار بگیرند. برخی از همکاران خرده فروشی حیله گری سعی می کنند در غیر این صورت شما را متقاعد کنند، اما معمولاً فقط در تلاش هستند تا پول بیشتری کسب کنند.

نادیده گرفتن طول آستین های شما

12. قرار دادن تی شرت درون شلوار

ما پیشنهاد می کنیم که تی شرت خود را درون شلوار خود قرار ندهید. زیرا باعث می شود جالب نباشد و تی شرت شما چروک شود.

علاوه بر این، شما باید بدانید که چگونه طول مناسب تی شرت خود را تعیین کنید. فقط از نظر ذهنی یک خط را در امتداد لبه تی شرت بکشید. اگر در وسط ساعد شما قرار بگیرد، شما انتخاب صحیحی را انجام داده اید!

قرار دادن تی شرت درون شلوار

13. پوشیدن پیراهن هایی که برای شما خیلی بزرگ است

امروزه لباس های بزرگ هنوز مد است. اما بهتر است این قاعده را در پیراهن های کلاسیک به کار نبرید. بررسی کنید که آیا مناسب شانه های شما است یا خیر. یک پیراهن به درستی انتخاب شده می تواند بر عزت قامت شما تأکید کند!

پوشیدن پیراهن هایی که برای شما خیلی بزرگ است

در پایان

مجموعه مارسین با فعالیت در زمینه انواع مسائل هنری مانند مد و استایل،فروش صنایع دستی سعی دارد با دادن اطلاعات مناسب به مشتریانش انتخاب و تصمیم گیری را برای آنها راحت تر کند.


مارسین-فروشگاه صنایع دستی											

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *