تیم مجموعه مارسین

مجموعه مارسین برای اولین بار هنرهای مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و شامل 2 بخش اصلی دست سازه های مارسین و مارسین استایل میباشد که دنیایی از صنایع دستی و  مد و لباس  را در برگرفته است.

این مجموعه با سرمایه گذاری و همکاری با سایر برندها فعالیت خود را توسعه داده و تنها به فعالیت در ایران اکتفا نکرده است؛ بلکه در کشورهای حاشیه خلیج فارس در امر صادرات و برگذاری نمایشگاه نیز فعالیت دارد. همچنین وبسایت مارسین با سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی در حال فعالیت است و مخاطبین کشورهای مختلف میتوانند با خیالی آسوده و به راحتی محصولات خود را به صورت آنلاین سفارش دهند. 

مارسین یک سبک زندگی است. در حال حاضر امکان تولید صنایع دستی سفارشی و نیز شال و روسری متناسب با سلیقه شما در مجموعه ما وجود دارد و شما میتوانید طرح دلخواه و منحصر به فرد خود را به تیم حرفه ای مارسین سفارش دهید.

مجموعه مارسین با توجه به رسالت خویش و همچنین آگاهی از بازخوردهای مثبت و فزاینده ناشی از سرمایه گذاری در این صنعت و نقش آن در جذب سرمایه های داخلی و خارجی، توسعه فرهنگی، هنری و اجتماعی در ابعاد منطقه ای و بین المللی و نقش ارزنده آن در جهان، در تلاش برای پیوند هرچه بیشتر هنر، فرهنگ و اقتصاد است که این امر توسعه و رشد سبک زندگی مردمان را در پی دارد.

درواقع مارسین یک عمده فروشی است که فروش های تکی را نیز به همان قیمت عمده انجام میدهد. علاوه بر آن ارسال تمامی محصولات در این مجموعه به صورت رایگان است و خیلی سریع به دست شما می رسد. همچنین علاوه بر ضمانت اصالت کالا، امکان درخواست بازگشت وجه تا 7 روز پس از خرید را به شما میدهد و با پشتیبانی 24 ساعته خود، شما را همراهی میکند. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و هرگونه سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.