درباره ما

درباره مارسین

تیم مارسین
 
مجموعه مارسین ، یکی از  زیر مجموعه های شرکت تجلی سفیر لوتوس است که برای اولین بار هنرهای مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و دنیایی از هنرهای تجسمی ، صنایع دستی ،  مد و لباس ، سلامت و زیبایی و همچنین جواهرات را در برگرفته است.

این مجموعه با سرمایه گذاری و همکاری با برندهای دیگر فعالیت خود را توسعه داده است . شرکت سفیر لوتوس به فعالیت در ایران اکتفا نکرده و در کشورهای حاشیه خلیج فارس در امر صادرات و برگذاری نمایشگاه فعالیت دارد .

همچنین وبسایت مارسین به دو زبان انگلیسی و عربی هم در حال فعالیت هست و مخاطبین کشورهای مختلف میتوانند خرید ایمن ، راحت و آنلاین داشته و محصول خود را به راحتی دریافت نمایند. 

مارسین با توجه به رسالت خویش و همچنین آگاهی از بازخوردهای مثبت و فزاینده ناشی از سرمایه گذاری در این صنعت و نقش آن در جذب سرمایه های داخلی و خارجی ، توسعه فرهنگی ، هنری، اجتماعی در ابعاد منطقه ای و بین المللی و نقش ارزنده آن در جهان در تلاش برای پیوند هرچه بیشتر هنر،فرهنگ و اقتصاد است که این امر توسعه و رشد سبک زندگی مردمان را در پی دارد.

در حقیقت مارسین ، یک عمده فروشی میباشد که فروش های تکی را نیز به همان قیمت عمده انجام میدهد .

بخش ویژه طراحی لباس و شخصی دوزی با شناسنامه برای شما از دیگر خدمات مارسین است . با استفاده خدمات مارسین این امکان را دارید که در کنار خرید از محصولات متنوع از کلاسها و محتواهای آموزشی که به صورت آنلاین و حضوری ارائه میشود استفاده کنید.

در صفحه مقالات مارسین میتوانید روزانه به متفاوت ترین مقاله ها در زمینه های فوق به سه زبان دسترسی داشته باشید  و در بخش تلوزیون مارسین هم میتوانید آموزش ها، محتواهای تصویری و مصاحبه ها را دنبال کنید .

 معرفی مجموعه مارسین