مجله مارسین, مجله هنر

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی عید نوروز

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی عید نوروز

پک هدایای تبلیغاتی عید‌ نوروز بهترین برندینگ برای هر سازمان و مجموعه‌ای است زیرا میتوان گفت مهم‌ترین عید در بین ایرانیان، عید نوروز و جشن تحویل سال نو است. تعطیلات طولانی و فراگیر بودن عید در بین همه اقشار جامعه نشان‌دهنده اهمیت آن است.

رسم عیدی دادن یکی از رسوم مهم این عید به حساب می‌آید، تا حدی که هدایای سازمانی و تبلیغاتی نوروزی هم اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده اند. چرا نباید به عنوان یک سازمان از هدیه تبلیغاتی عید نوروز غافل شویم؟ و چه هدیه‌ای مناسب برای هدایای سازمانی، اداری و مدیریتی در عید نوروز است؟با مارسین همراه باشید تا راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی نوروز را بررسی کنیم.

فهرست مطالب

سفره ی هفت سین در عید نوروز

عید نوروز یک عید باستانی ایرانی است که فرهنگ ایرانی را با خود به همراه دارد. انداختن سفره ی هفت سین یکی از فرهنگ های به جا مانده در این مناسبت می‌باشد. سفره هفت سین همانطور که از اسمش پیداست، از هفت عنصر طبیعت که نام آن‌ها با حرف سین شروع می‌شود تشکیل می‌شود.

هرکدام از این عناصر از دیرباز در سفره هفت سین جای داشته اند و معنای خاص خود را دارند. به خاطر در دسترس نبودن منابع تاریخی معتبر ممکن است در معنای هر یک از این اجزا نظرات متفاوت باشد، و گاهی این سوال مطرح شود که هفت سین شامل چه چیز هایی می‌شود؟  در ادامه اعضا و عناصر سفره ی هفت سین و معنای وجود هر یک را بررسی می‌کنیم.

  • سیب: نماد زیبایی و سلامتی است و تصور می‌شود سلامتی را تا پایان سال جدید برای خانواده به همراه می‌آورد. و در برخی از فرهنگ ‌ها به تعداد افراد خانواده سیب روی سفره‌‌ی هفت سین می‌گذارند.
  • سیر: نماد سلامتی و تندرستی و سمبل اهورامزدا خدای زرتشت است.
  • سبزه: نماد تولد دوباره و سرزندگی است. وجود یک گیاه سبز رنگ در سفره یادآور طراوت و شادابی است.
  • سماق: نماد صبر و بردباری است. با گذاشتن سماق بر سر سفره به خود یادآور می‌شویم که در سال پیش رو بردبار باشیم.
  • سنجد: نماینده عشق و دلدادگی و همینطور سنجیده انجام دادن کارها است. سنجد باعث ایجاد عشق و محبت در بین اعضای خانواده می‌شود.
  • سرکه: نماد جاودانگی است و سختی‌های زندگی را در سال جدید دور می‌کند.
  • سمنو: نماینده باروری و خیر و برکت است؛ چراکه یک غذای مقوی است.

تزیین سفره هفت سین

بی شک امروز در دنیایی زندگی می‌کنیم که زیبایی و آراستگی جایگاه مهمی در زندگی روزمره دارد. این زیبایی می‌تواند در چهره و ظاهر، در وسایل خانه یا در رفتار و طرز فکر باشد.

تقریبا می‌توان گفت زیبایی در ظاهر، چیدمان خانه و تزئینات مراسم‌هایی مثل جشن تولد و سفره هفت سین حرف اول را می‌زند. امروزه، تزئین سفره هفت سین در بین مردم اهمیت زیادی دارد.

استفاده از وسایلی مثل آینه و شمعدان و گل و… در چیدن سفره نشان‌دهنده این اهمیت است. تزئین سفره معمولا با ظروف سنتی مثل ظروف سفالی و ظروف میناکاری‌شده و پارچه‌های ترمه و قلمکاری انجام می‌شود که هم زیبایی خاصی دارد و هم نماینده فرهنگ اصیل ایرانی است.در راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی نوروز شاید بتوان خرید یک ترمه یا سفره قلمکاری با لوگو و شعار شرکت هدیه بی نظیری باشد. 

سفره قلمکار کد 302

سنت ایرانی ظروف مینا در سفره ی ایرانی

استفاده از ظروف مینا در سفره هفت سین، می‌تواند سفره شما را به یکی از خاص‌ترین و زیباترین سفره‌های عید تبدیل کند. اکثر خانواده‌ها از ظروف مدرن یا ظروف سنتی سفالی و لعاب استفاده می‌کنند.

ظروف میناکاری‌شده علاوه بر اینکه به سفره شما رنگ و بوی سنت و فرهنگ ایرانی می‌دهد، بسیار شیک و زیباست. رنگ‌های دارای هورمونی و آرامش‌بخشی که در ظروف مینا به کار می‌رود، آرامش و زیبایی را به شما هدیه می‌دهد و طرح‌های متنوع آن دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد.در لیست راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی عید نوروز حتما هفت سین مینا را جای دهید.

مجموعه‌ی مارسین یکی از زیباترین ست های هفت سین را با طرح و رنگ خاص، ویژه‌ی عید نوروز توسط دستان هنرمندان ایرانی طراحی کرده است. نظم، دقت و ظرافتی که در ساخت این ظروف به کار می‌رود، باورنکردنی است. اکنون با نزدیک شدن به سال تحویل محبوبیت این طرح نیز افزایش یافته و یک سفره ی هفت سین منجصر به فرد را برای شما فراهم می آورد.

همچنین می‌توانید نمونه ‎هایی از این هنر ایرانی اصیل را در خرید محصولات میناکاری تماشا کنید.

 

ست 9 تکه هفت سین میناکاری سفالی کد 215
ست 9 تکه هفت سین میناکاری کد 215

سنت هدیه دادن در عید نوروز

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی عید نوروز

دید و بازدید و هدیه دادن در عید نوروز دو سنت و رسم مهم و اصلی عید نوروز است. عیدی دادن در نوروز ریشه‌های تاریخی و باستانی دارد. در ایام قدیم مردم در اعیاد و جشن‌های مختلف به یکدیگر شکر، گندم، تخم مرغ و هدایایی از این قبیل عیدی می‌دادند که به قصد برکت و روزی‌رسانی بود.

در چند دهه اخیر در ایران، این رسم تغییراتی را پشت سر گذاشته و امروزه هدایای نقدی جای دیگر هدایا را گرفته اند. معمولا پول و گاها کارت هدیه نقدی به عنوان عیدی در بین خانواده‌ها رد و بدل می‌شود.

یکی از رسوم عیدی که در بیشتر قومیت‌ها وجود دارد، بردن عیدی برای تازه عروس‌هاست، که بر اساس فرهنگ هر منطقه شیوه‌ی بردن هدیه متفاوت می‌باشد. اما یکی از زیباترین، باارزش ترین و ماندگارترین هدایا برای عروس خانم‌ها، صنایع دستی است.

بنابراین پیشنهاد میکنیم حتما در صفحه‌ی جهیزیه‌ی عروس مارسین از صنایع دستی ویژه‌ی جهاز و هدیه به عروس، دیدن فرمایید.

راهنمای خرید هدایای سازمانی عید نوروز

رسم عیدی و هدیه دادن به اندازه‌ای مهم و همه‌گیر شده است که سازمان‌ها، ادارات و حتی کسب‌ و کارهای کوچک به کارمندان و مشتریان خود هدیه نوروزی می‌دهند. این هدیه راهی برای جذب مشتریان بالقوه، حفظ مشتریان فعلی، افزایش رضایت کارمندان و هویت‌سازی برای برند است.در این مقاله قصد داریم با راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی مناسب برای عید نوروز به شما کمک کنیم تا بهترین کادو را برای کارکنان و مشتریان خود تهیه نمایید.

هدایای سازمانی عید نوروز معمولا بن خرید و کارت هدیه برای کارمندان و آیتم‌های سنتی مثل پارچه ترمه، شیرینی سنتی، ظروف سنتی، هنرهای دستی برای مشتریان و همکاران است.

یکی از مهم ترین ویژگی های هدایای سازمانی و تبلیغاتی عید نوروز که آن را از سایر هدایا متمایز می کند بسته بندی هدیه ی مورد نظر است که باید به صورت شکیل و زیبا انجام شود تا در نگاه اول تاثیر خوبی روی مخاطب داشته باشد و درخور هدیه‌ی باارزش شما باشد.

البته قبلا در مجله‌ی بسته بندی صنایع دستی و اهمیت آن به این موضوع کامل پرداخته ایم.

هک شدن نام برند و لوگوی شما در هدایای سازمانی عید نوروز، و حتی یک پیام تبریک، میتواند تبلیغ برند شما را ماندگار کند. تمامی این امکانات و خدمات در مجموعه ی مارسین بر اساس نیاز و سلیقه‌ی شما صورت میگیرد.

میتوانید در صفحه ی هدیه سازمانی عید نوروز بر اساس بودجه ی موردنظر خود، شکیل‌ترین هدایا را با بسته بندی فوق العاده،برای مجموعه ی خود در عید نوروز انتخاب کنید.

پک هدیه نوروز

سازمان‌ها معمولا برای عید نوروز بسته‌های هدیه مخصوص یا پک هدیه نوروزی ویژه‌ای برای مشتریان خود آماده می‌کنند. این بسته‌ها معمولا شامل کارت تبریک، تقویم و سررسید و آیتم‌های سنتی که نشان‌دهنده فرهنگ ایرانی باشند، هستند.

به عنوان یک سازمان، چیزی که هدیه نوروزی شما را خاص و ماندگار می‌کند، انتخاب درست و اصولی آیتم اضافه بر تقویم و سررسید است. اینجاست که سلیقه و هویت شما نمایان می‌شود و هرچه هدیه شما باارزش‌تر و خاص‌تر باشد، تاثیرگذاری بیشتری دارد.با راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی نوروز بهترین را انتخاب کنید تا تاثیر مناسب ببینید.

انتخاب هدیه پک هدیه نوروزی درست، هرچند خیلی مهم است، اما کار آنچنان سختی نیست. نوروز عیدی است که در بین همه کشور، مرد و زن، پیر و جوان، مسلمان یا با هر مذهبی جشن گرفته می‌شود.

هدیه شما باید شامل آیتم‌هایی باشد که برای همه این افراد مناسب باشد و همینطور هویت سازمان شما را حفظ کند. بهترین هدیه‌ای که این موارد را در بر بگیرد و مناسب نوروز نیز باشد، هدیه‎ای شامل ظروف یا وسایل هنر دستی سنتی است.

هدیه نوروزی برای کارمندان

هدیه نوروزی صنایع دستی

ادارات مختلف طبق رسم و رسوم و وظیفه‌ای که دارند در جشن نوروز برای کارمندان خود هدایای ویژه‌ای تهیه می‌کنند. هدیه کارمندان بر خلاف هدیه مشتریان، معمولا شامل بن خرید و هدایای نقدی، یا آجیل و شیرینی است.

سازمان‌ها و اداراتی که به رضایت شغلی کارمندان خود توجه بیشتری دارند، ممکن است در کنار این هدایا، پک هدیه ویژه عید نوروز را نیز به عیدی کارمندان خود اضافه کنند.

هدیه نوروزی علاوه‌ بر اینکه طبق قانون کار وظیفه سازمان‌هاست، می‌تواند باعث ایجاد وفاداری و افزایش بهره‌وری کارمندان شود. امروز، فقط میزان حقوق نیست که رضایت شغلی افراد را تامین می‌کند، بلکه حس تعلق به سازمان و احترامی که از طرف مدیر القا می‌شود عنصر مهمی برای ایجاد یک جو سالم کاری است.

یک هدیه باارزش (در کنار هدایای نقدی معمول) برای خانواده کارمندان، باعث ایجاد احساس ارزشمندی در کارمندان می‌شود. شاید فکر کنید تهیه کردن هدیه نوروزی برای کارمندان هزینه زیادی دارد، اما این کار باعث بهره‌وری و سود اقتصادی و روانی شما در سال جدید خواهد شد. رعایت ظرایف کوچکی مثل دقت در انتخاب هدیه نوروزی می‌تواند تاثیرات بزرگی در روحیه کارمندان بگذارد.

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی عید نوروز 1403

هدیه تبلیغاتی عید نوروز در ارتقای کسب و کارهای مختلف اهمیت بسیار زیادی دارد.عید نوروز 1403 از زوایای مختلفی اهمیت دارد.پس از چالشهای فضای نت در عید 1402 حدود یک سال است که فضای نت به ارامش نسبی رسیده و کسب و کارها روال قبل خود را ادامه داده اند.

هدایای تبلیغاتی نوروزی از مرسوم‌ترین و موثرترین راه‌های تبلیغات در کشور است؛ اگر نام برند شما روی این تقویم چاپ شده باشد، مشتری هرروز شما را می‌بیند. با این تکرار، برند شما در ناخودآگاه او جای خواهد گرفت و غیرممکن است که در صورت نیاز، از شما خرید نکند.

یک عنصر مهم در هدایای تبلیغاتی رسمی که برای اعیادی مثل نوروز آماده می‌شود، زیبایی، اصالت و خاص بودن هدیه است. اگر هدیه‌ای که به مشتریانتان می‌دهید، صرفا یک تقویم و کارت تبریک باشد، عیدی شما مثل هزاران عیدی دیگری است که سازمان‌ها و ادارات مختلف آماده می‌کنند.

اگر می‌خواهید هدیه شما در میان تبلیغات شرکت‌های دیگر ماندگار و موثر باشد، باید کمی هویت و ارزش به آن اضافه کنید.

آماده کردن آیتم‌هایی مثل ظروف مسی، ظروف مینا، پارچه ترمه و… که نماینده فرهنگ ایرانی باشند، حس و حال نوروزی به پک هدیه شما می‌دهند و ارزش آن را چند برابر می‌کنند و به خاطر خاص بودن آن نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی؛ در ذهن مخاطب خواهد ماند.

جمع‌بندی

انتخاب درست هدایای تبلیغاتی نوروز ۱۴۰3 می‌تواند کسب و کار شما را از ورشکستگی نجات دهد و شما را یک قدم به موفقیت نزدیک‌تر کند. هدایای سازمانی برای کارمندانتان نیز نباید غافل شوید؛ قدردانی از همراهی کارمندانتان در یک سال سخت، انگیزه آن‌ها برای ماندن در کنار شما را بیشتر می‌کند.

فرقی ندارد هدیه‌ای که تهیه می‌کند برای مشتری‌تان باشد یا کارمندتان، باید به درستی انتخاب شود. بهترین هدیه‌ای که می‌توانید انتخاب کنید، یک اثر هنری یا آیتم سنتی ایرانی است، تا هم زیبا و کارآمد باشد هم با حال و هوای نوروزی سازگار باشد.

اگر به دنبال هدیه تبلیغاتی عید نوروزی زیبا با قیمت مناسب هستید، ظروف میناکاری موجود در مجموعه مارسین می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

فروشگاه صنایع دستی

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *