مجله استایل, مجله مارسین

ترکیب رنگ نارنجی با هفت پیشنهاد بی نظیر

ترکیب رنگ نارنجی با هفت پیشنهاد بی نظیر


ترکیب رنگ نارنجی؛ روشن، شاداب و آفتابی

این‌ها توصیفاتی است که می‌توان درمورد رنگ نارنجی به کار برد و واقعیت هم این است که دوست داشتن این رنگ کار آسانی است. این رنگ عموما خورشید و شادی را به خاطر ما می‌آورد، چراکه نارنجی را می‌توانید در زیباترین لحظه‌های روز دید.

در طلوع و غروب آفتاب گرفته تا انواع گل‌های زیبا که می‌تواند شما را سر حال بیاورد.

پوشیدن لباس با ترکیب رنگ نارنجی یا انواع ست نارنجی هم می‌تواند حس مشابهی را به وجود بیاورد. در این مطلب، مارسین هفت ترکیب با رنگ نارنجی به شما معرفی می‌کند که همگی زیبا و جذاب هستند. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ترکیب رنگ نارنجی و داستان چرخۀ رنگ‌ها

پیش از این که به بحث ترکیب رنگ نارنجی برای لباس بپردازیم، بهتر است نگاهی به چرخۀ رنگ‌ها بیاندازید.

در چرخه رنگ، هر دو رنگی که مقابل هم قرار داشته باشند، مکمل یکدیگر هستند. رنگ‌های نارنجی و آبی در این چرخه ترکیب رنگی مکمل یکدیگرند. رنگ‌ها به این دلیل با هم مکمل می‌شوند که رنگ‎‌های گرم و سرد مناسب می‌تواند ترکیب‌های دلنشینی را ایجاد نماید.

اگر قصد داشته باشید تا ترکیبی از سه یا چهار رنگ را در لباس‌ها یا دکوراسیون خود به کار بگیرید، می‌توانید ترکیباتی از رنگ‌های آبی، نارنجی، بنفش و زرد را استفاده کنید.

علاوه‌ بر این، استفاده از تنالیته‌های مختلف هرکدام از این رنگ‌ها می‌تواند هزاران ترکیب مختلف را خلق کند. برای مثال، در ترکیب رنگ نارنجی که به سمت قرمز یا زرد می‌تواند چندین ترکیب دیگر با تنالیتۀ رنگ نارنجی را ایجاد نماید.

چرا ترکیب رنگ نارنجی را برای پوشیدن انتخاب کنیم؟

رنگ نارنجی، رنگ شاد، پر انرژی و زیبایی است که با پوشیدن آن می‌‌توانید حس شادابی را در خود به وجود بیاورید. ترکیب رنگ نارنجی با رنگ‌هایی مثل آبی جنس جین ترکیب بسیار زیبایی را به وجود بیاورید.

جالب این‌جا است که لباس‌هایی با رنگ نارنجی را بسیار بیش از آن‌که تصور می‌کنید، می‌توانید در کمد خود داشته باشید. لباس‌هایی به رنگ نارنجی را می‌توان در مراسم مختلف به تن کرد. درنتیجه، ممکن است برای یک میهمانی تصمیم بگیرید لباس شب نارنجی بپوشید یا برای از ست ترکیب رنگ قهوه ای و نارنجی برای شال و مانتوی خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ نارنجی با آبی

این دو رنگ از آنجا که با هم مکمل‌ هستند، می‌توانند ترکیب‌های زیبایی را ایجاد کنند. هر تنالیته‌ای از این دو رنگ را که با هم ست می‌کنید، می‌تواند یک هیجان تازه را برای شما به ارمغان بیاورد.

استفاده از ترکیب رنگ نارنجی با آبی بارِ هر دوی این رنگ‌ها را خثی می‌سازد و به همین دلیل در شما حس آرامش را پدید می‌آورد. اگر هم تصمیم داشته باشید که بیشتر به چشم بیایید، به کار بردن رنگ‌های قدرتمندتری از این ترکیب، می‌تواند کلید جذابیت شما باشد.

ترکیب رنگی نارنجی سیر و بژ

استفاده از ترکیب رنگی نارنجی سیر و بژ شما را با فصل پاییز کاملا هماهنگ می‌کند. گرمای آن‌ها شما را به میهمانی رنگ‌ها می‌برد تا حس و حال خود را تازه کنید.

یکی ازمزایای این ترکیب رنگی این است که هم خانم‌ها و هم آقایون می‌توانند از آن استفاده کنند و به همین دلیل، می‌توانید آن را به راحتی با همسر یا نامزدتان ست کنید. علاوه بر این، استفاده از ترکیب نارنجی سیر و بژ در کنار رنگ سفید حتی می‌تواند جذابیت بیشتری به ظاهر شما بدهد.

ترکیب رنگ نارنجی مرجانی و بنفش

شاید پیش از این تنها تصور می‌کردید که رنگ نارنجی مرجانی را تنها می‌توان به‌عنوان رژ لب استفاده کرد؛ اما واقعیت این است که می‌توانید این رنگ را برای لباس هم به کار ببرید.

ترکیب این رنگ با بنفش، نه تنها زیبا و دلفریب است که می‌تواند بر اعتماد به نفس و جذابیت شما هم بیافزاید. البته به این نکته همه توجه داشته باشید که این ترکیب رنگ نارنجی بیشتر برای فصل تابستان مناسب است.

ترکیب رنگ نارنجی و مشکی

کی از انواع ترکیب رنگ نارنجی که می‌توانید آن را در مراسم مختلف به تن کنید، ترکیب رنگ نارنجی و سیاه است. این دو رنگ را چه به صورت یک دست و چه با استفاده از آیتم‌های مختلف در استایل خود ایجاد کنید، می‌تواند جذاب و فوق‌العاده باشد.

با این حال، از آنجا که این ترکیب، حس و حالی لاکچری دارد، بهتر است همراه آن از اکسسوری‌های لاکچری استفاده نمایید تا استایل خود را کامل کرده باشید. نکتۀ جالب این است که می‌توانید این ترفند را به صورت برعکس به کار بگیرید!

به این معنا که از لباس‌هایی با رنگ‌های مکمل نارنجی و اکسسوری‌هایی به همین رنگ استفاده نمایید. اکسسوری‌های نارنجی‌رنگ هم زیبا هستند و هم متنوع که این موضوع خرید آن‌ها را لذت‌بخش و آسان می‌سازد.

مثلا برای ست کردن یک شومیز نارنجی می توانید از شلوار یا دامن مشکی استفاده کنید. برای خرید اینترنتی شومیز زنانه مجلسی نارنجی می توانید از این نمونه در مارسین استفاده نمایید.

 

بلوز لینن کد 12173 نارنجی

بلوز لینن کد 12173 نارنجی

ترکیب رنگ نارنجی برای آقایان

استفاده از ترکیب رنگی نارنجی برای آقایان هم می‌تواند جالب و عالی باشد. نارنجی از آن دسته رنگ‌هایی است که آقایان هم می‌توانند در انواع طیف آن جذاب و فوق‌العاده به نظر برسند. این رنگ برای استایل‌های مخصوص کار و جلسات گرفته تا استایل‌های راحت و کژوال مناسب و قابل استفاده است.

خرید جدیدترین لباس مردانه

البته این تنها رنگی نیست که با ترکیب رنگ نارنجی جذابیت‌های منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند؛ بلکه ترکیب رنگ نارنجی با رنگ‌های زرد یا کرم هم می‌تواند بسیار زیبا و دلربا باشد.

پوشیدن این رنگ گرم در روزهای سرد سال به‌ویژه پاییز می‌تواند احساس شادی و هماهنگی با فصل را در افراد زنده کند و آن‌ها را پرهیجان و پرنشاط نگه دارد. برای آقایان، یکی از استایل‌های ترکیب رنگ نارنجی متداول، کراوات نارنجی و کت و شلوار سورمه‌ای است که جذابیت زیادی هم دارد.

در این مطلب، شما را با انواع ترکیب‌های لباس با رنگ نارنجی آشنا کردیم.

استفاده از رنگ‌های گرم مانند آجری، قرمز، قهوه‌ای و نارنجی، می‌تواند روحیۀ افراد را سرزنده و شاداب نگه دارد و امید را در آن‌ها افزایش دهد. با این حال، ترکیب این رنگ با خانواده کرم، اُکر و قهوه‌ای، یک استایل شیک و لاکچری به وجود می‌آورد؛ بنابراین، اگر دوست دارید زمانی که به هر جمعی وارد می‌شوید، چشم‌های به‌سوی شما بچرخد، حتما از رنگ نارنجی در ترکیب لباس‌هایتان بهره بگیرید.


مارسین-سازه هایی از جنس هنر و تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *