-enamel-plate 41

پکیج های سازمانی

پک های تبلیغاتی و سازمانی همیشه مورد توجه مجموعه ها، شرکت ها و سازمان ها بوده است، همواره دلایل متنوعی برای هدیه دادن وجود دارد و انتخاب هدیه ی سازمانی که درخور و شایسته‌ی کارمندان و منابع انسانی باشد، همواره یکی از مشغله های فکری شرکت ها بوده است.

مجموعه مارسین با ارائه انواع محصولات صنایع دستی در طرح، رنگ، قیمت و نیز کیفیت بالای متریال به همراه بسته بندی شکیل، برای خرید عمده‌ صنایع دستی میتواند بهترین گزینه برای خرید هدیه ی سازمانی و شرکتی در سراسر کشور باشد.

تیم حرفه ای ما با مشاوره تخصصی به شما کمک میکنند که با توجه به نیازتان یک خرید عالی را تجربه کنید. جهت هرگونه سوالات، انتقادات، پیشنهادات و نیز ثبت سفارشات عمده هدایای سازمانی و تبلیغاتی با ما تماس حاصل فرمایید.

گلدان میناکاری

ساعت خاتم کاری

هدایای سازمانی موسسات مالی

کارکنان موسسات مالی نظیر بانک ها، شرکت های بزرگ و کوچک بیمه، سازمان های بورس و ... همواره سعی می کنند تا حد امکان عملیات مالی شرکت ها را در طول سال سازماندهی کنند. بنابراین، اعطای هدایای رایگان به کارکنان برای تشویق آنها به همکاری بیشتر و قدردانی از این افراد بسیار مفید است.

اثرات مثبت هدیه تبلیغاتی ‌برای موسسات مالی باعث شده طیف گسترده ای از هدایا برای این مجموعه های مالی وجود داشته باشد که با کمی خلاقیت و شخصی سازی می توان آنها را به هدایایی منحصر به فرد و زیبا تبدیل کرد. مثل حک شدن نام آن موسسه مالی ویا بیمه بر روی پک سازمانی مورد نظر که می تواند تاثیر گذاری بیشتری در ذهن مخاطب ایجاد کند.

صنایع دستی یکی از بهترین و با ارزش ترین انتخاب ها برای هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی است. پک هدیه صنایع دستی همچون ظروف میناکاری، خاتم کاری، ظروف مسی و ... می‌تواند هدایای تبلیغاتی خاص و مسحورکننده‌ای باشند که هر برند و شرکتی برای قدردانی از زحمات کارمندان خود ارائه دهد.

مجموعه ی مارسین با قیمت هایی متنوع و مقرون به صرفه، خلاقیت در بسته بندی با بالاترین کیفیت مواد اولیه، محصولات صنایع دستی خود را برای هدایای تبلیغاتی و سازمانی ارائه می دهد.

بر اساس میزان استقبال موسسات مالی از محصولات صنایع دستی، پر طرفدار ترین محصولات صنایع دستی در زمینه هدایای سازمانی و تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می دهیم:

هدایای سازمانی کادر درمان

بعد از شیوع و همه گیری کرونا، چیزی که بر کسی پوشیده نیست، از جان گذشتن و فداکاری کادر درمان (پزشکان، پرستاران و دیگر افرادی که در بیمارستان ها کار میکنند) بود که بار دیگر با روحیه ی خستگی ناپذیر برای بیماران، زحمت کشیدند.

شاید هدیه های سازمانی و پک هدیه ی تبلیغاتی برای اعضای محترم کادر درمان جهت قدردانی از زحمات بی وقفه و شبانه روزی آنان، بتواند لبخند کوچکی بر لبانشان بیاورد.

یکی از ملاک های مهم در انتخاب هدیه ی مناسب برای کادر درمان ، ماندگاری و باارزش یودن هدیه است، تا بتوان از زحمات این عزیزان به نحوه احسنت قدردانی کرد.

صنایع دستی مارسین با بسته بندی شکیل بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند با دادن هدایای سازمانی و پکیج های تبلیغاتی به عزیزان کادر درمان از آن ها تقدیر و تشکر به عمل آورند.

همچنین حک شدن  لوگو و برند بر روی هدیه های تبلیغاتی یکی از خدماتی است که مجموعه ی مارسین بنابر درخواست شما انجام می دهد که میتواند تاثیر بزرگی در ذهن مخاطب خود ایجاد کند.

بر اساس میزان استقبال کادر درمان از محصولات صنایع دستی مارسین، پر طرفدار ترین محصولات صنایع دستی در زمینه هدایای سازمانی و تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می دهیم:

هدایای سازمانی سازمان های دولتی و خصوصی

هدایای سازمانی و هدایای شرکتی از آن دسته هدایای تبلیغاتی هستند که صاحبان ارگان ها و سازمان های خصوصی و دولتی  با نزدیک شدن به  عید نوروز و در  مناسبت ها و موقعیت ها مختلف تصمیم می گیرند در قالب تبلیغات و مشتری مداری به مخاطبان و همینطور کارمندان خود ارائه دهند.

اعطای هدایای تبلیغاتی یا به اصطلاحی دیگر هدایای سازمانی، یکی از روش های عالی برای جلب رضایت مشتری و بالابردن راندمان کاری بین کارمندان شما و همچنین برند کردن کسب و کارتان در اذهان عمومی می باشد.

بر این اساس یکی از تکنیک‌های بسیارعالی که در بازاریابی می‌تواند موثر باشد ارائه هدایای منحصر به فرد سازمانی و هدایای تبلیغاتی است.

باید بدانید که بازاریابی خلاقانه باعث می‌شود مشتریان و مخاطبان شما نام تجاری شرکت را به رسمیت شناخته و آن را  در ذهن‌های خود به خوبی حک کنند.

مدیران شرکت‌ها به سادگی می‌تونن پک‌های سازمانی را شخصی‌سازی کنند و با اضافه و کم کردن آیتم‌ها، حک کردن نام برند خود و ... در بسته بندی های عالی یک پکیج ویژه طراحی کنند. 

بنابراین در صورتی که به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی، پکیج های سازمانی و شرکتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای سازمان یا شرکت خصوصی و دولتی خود هستید، ما در مجموعه ی مارسین با تنوع در قیمت و ارائه ی بالاترین کیفیت و فروش عمده ی محصولات صنایع دستی، محصولاتی که بیشتر توسط کاربران برای خرید سازمانی و تبلیغاتی در ارگان ها و سازمان ها مورد توجه قرار گرفته است، را به شما پیشنهاد می دهیم:

هدایای سازمانی شرکت های بازرگانی و صادرکنندگان

همانطور که در بخش های بالاتر برای سازمان های مختلف اشاره شد، دادن هدایای سازمانی و تبلیغاتی در ذهن مخاطب تاثیر بسیار زیادی گذاشته و یکی از تکنیک های بازریابی است، برای گروه های تجاری، شرکت های بزرگ و کوچک صادر کننده این امر چندین برابر مهم تر می شود.

چه بسا استفاده از صنایع دستی برای هدایای سازمانی و پک های تبلیغانی  در این مجموعه ها بسیار مورد توجه قرار می گیرد چون هدایای صنایع دستی که شامل ظروف میناکاری، خاتم کاری و همچنین ظروف مسی می شود، نشان دهنده فرهنگ و هنر ایرانی است و اصالت ایرانی را به همراه دارد.

شاید یکی از دغدغه های تمام مجموعه ها، برای خرید هدایای تبلیغاتی  و پکیج سازمانی ماندگاری و ارزش هدیه باشد که صنایع دستی در این زمینه بهترین پیشنهاد به ویژه برای شرکت های تجاری و شرکت های صادر کننده است.

بسته بندی یکی دیگر از موارد مهم در این امر به حساب می آید که مارسین با بسته بندی شکیل و زیبا در اوج ظرافت بر رقبای خود پیشی گرفته و تلاش در جلب رضایت مخاطبین خود دارد.

مجموعه ی مارسین هدایای سازمانی و تبلیغاتی که بیشتر مورد توجه این شرکت ها قرار گرفته و در این دسته محبوب تر هستند را در این زمینه به شما پشنهاد می دهد:

فروش عمده

محصولات صنایع دستی در زمینه ی صنایع دستی میناکاری و صنایع دستی خاتم کاری به صورت عمده با قیمت های مقرون به صرفه تقدیم شما می شود.