مجله استایل, مجله مارسین

۲۵ مدل کت و شلوار زنانه و دخترانه مجلسی بی نظیر

۲۵ مدل کت و شلوار زنانه و دخترانه مجلسی بی نظیر

 

کت و شلوار های زنانه و کت و شلوار های دخترانه جز شیک ترین انتخاب برای خانم هاست بخصوص که لباس‌های مهمانی برای خانم‌ها از تنوع زیادی برخوردار است. هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند؛ اما برخلاف تصور اغلب افراد که فکر می‌کنند کت و شلوار تنها مختص به آقایان است، انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی می‌تواند یکی از گزینه‌های جذاب همیشگی برای خانم‌ها باشد.

 

wiman-suit

کت و شلوار های زنانه مجلسی در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته ایت و کت و شلوار یکی از گزینه های مد می باشد حتی طراحان استایل کت و شلوار زنانه دوباره نگاهی به دهۀ هفتاد میلادی داشته اند.

در این مطلب، مارسین شما را با قواعد خرید انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی آشنا می‌کند و از کت و شلوارها در سال 2022 می‌گوید. پس با ما همراه باشید.

 

کت و شلوار زنانه، یک ترکیب فوق‌العاده برای مهمانی‌!

woman-suit-banner

نواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی باعث می‌شوند که در مهمانی‌ها بیشتر مورد توجه قرار بگیرید. این استایل زیبا و متفاوت، در عین شیک و به‌روز بودن، راحت و بی‌دردسر است.

استایل زیبای این کت و شلوارها باعث شده تا در مراسم مختلف از نامزدی‌ها و عروسی‌ها تا مراسم دیگر قابل استفاده باشد و چشم‌ها را خیره کند.

مدل کت و شلوار زنانه مجلسی برای خانم‌‌ها کوتاه‌قد

 

ست کد و شومیز

یک تصور رایج اما اشتباه درمورد مدل کت و شلوار زنانه مجلسی این است که تنها خانم‌های قدبلند می‌‎توانند از این نوع لباس استفاده کنند.انتخاب شومیز و بلوز زیر کد نیز به اندازه انتخاب کت مناسب مهم است.برای خرید اینترنتی شومیز زنانه مجلسی می توانید وارد صفحه شومیز مارسین شوید و متناسب با کت و سبک خود شومیز درستی انتخاب کنید.

واقعیت این است که لازم نیست خانم‌ها حتما برای پوشیدن کت و شلوار قد بلندی داشته باشند؛ بلکه تنها کافی تا از مدل درست و مناسب استفاده کنند. برای مثال، اگر قد شما در حدود ۱۶۵ سانتی‌متر یا کمتر است، استفاده از کت و شلواری با راه‌راه‌ عمودی، شما را بلندتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد.

ایده‌هایی که خانم‌های کوتاه‌ قد را بلندتر نشان می‌دهند

Women's-stylish-suit

برخلاف تصور عمومی، استفاده از کت‌های کوتاه می‌تواند شما را بلندتر نشان بدهد!

البته به این نکته توجه داشته باشید که کتی را انتخاب نکنید که زیاده از حد کوتاه باشد.

درحقیقت، کتی مناسب شما است که در خط کمر شما یا کمی بالاتر از آن تمام شود. دقت در رعایت این موضوع بسیار مهم است؛ چراکه اگر به‌درستی کت خود را انتخاب نکنید، پاهایتان کوتاه‌تر از آنچه که هست به نظر خواهد رسید.

درمورد شلوارهای ست برای کت و شلوار های زنانه خانم های قد کوتاه، استفاده از شلوار فیت می‌تواند به‌خوبی پاها و قد شما را نشان بدهد. به‌علاوه، شلوارهای تنگ که از روی زانو گشاد می‌شود (شلوارهای دم‌پا گشاد) هم انتخاب خوبی است، چراکه این نوع شلوارها باعث می‌شوند تا بلندتر به نظر برسید. علاوه‌ بر این، استفاده از کفش‌‌ پاشنه‌بلند می‌تواند ترکیب بسیار خوبی در کنار انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی باشد.

کدام مدل کت و شلوار زنانه مجلسی سایز بزرگ را انتخاب کنیم؟

Suits-women-girls

اگر کمی اضافه‌وزن دارید علاقه به پوشیدن انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی دارید، پیشنهاد ما این است که تنها برخی نکات را رعایت کنید.

مثلا، به‌جای اینکه از شلوارهای فیت و جذب استفاده کنید، شلوارهای راسته بپوشید. این‌کار شما را قد بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهد. علاوه بر این، انتخاب کت با اندازۀ مناسب و قد صحیح، یک نکتۀ مهم است. سعی کنید از پوشیدن کت‌های زیاده‌ از حد بلند یا کوتاه خودداری کنید. پوشیدن کت‌های بلند، استایل شما را تبدیل به یک مانتو شلوار می‌کند و کت‌های کوتاه ممکن است شما را چاق‌تر نشان بدهد. نکتۀ دیگر این است که کت و شلواری را انتخاب کنید که جنس‌ ساتن یا حریر داشته باشد.

انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی در سال 2022

برندهای مختلف برای سال جدید میلادی، انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی و ساده را به بازار عرضه کرده‌اند. امسال که به دلیل همه‌گیری کرونا بسیاری از افراد خانه‌‎نشین شدند، گویا طراحان مد نیز وقت بیشتری داشتند تا روی طرح‌های سال جدید کار کنند و نتیجه به این صورت که منتشر شد، درآمده است:

مد دهۀ هفتاد میلادی، برمی‌گردد!

Women's-suit

همان‌طور که بخشی از این فرآیند در سال ۲۰۲۰ آغاز شده بود، قرار در سال جدید هم مدل کت و شلوار زنانه مجلسی کمی شکل لباس‌های دهۀ هفتاد میلادی را پیدا کند. شلوارهای پاچه‌ گشاد و بلند، یکی از ویژگی‌های این مد جنجالی و محبوب است. علاوه بر این، مدل کت و شلوار زنانه مجلسی2022،  مینیمال‌تر شده است و با ظاهری مدرن‌تر به استقبال سال 2023 می‌رود. ضمن این‌که همچنان می‌توانید از پیراهن‌ زنانۀ ساده زیر مدل‌های مختلف کت و شلوار استفاده کنید یا این‌که کمی فانتزی‌تر یا رسمی‌تر باشید.

لباس‌های گشاد، مد روز می‌شوند!

مدل کت . شلوار های گشاد قرار است مد شود و در کمال تعجب طراحان به سمت طراحی کت و شلوار های زنانه ی گشاد می روند.

این کت و شلوارها برای پوشیدن بسیار راحت هستند و به لطف مد سال جدید، می‌توانی به‌عنوان خانمی که طبق مد پیش می‌رود، آن‌ها را با افتخار بپوشید. وُگ دربارۀ این مدل کت و شلوار زنانه مجلسی نوشته است:

طراحان لباس برندهای بزرگ مثل لویی‌ویتان در حال کار روی این مدل کت و شلوار زنانه هستند؛ بنابراین، نتیجۀ کار ناامیدکننده نخواهد بود.

Women's-suit-model

در این مطلب، نکات و مواردی را ذکر کردیم که خانم‌ها با تیپ‌ها و استایل مختلف‌ می‌توانند برای استفاده از انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی به آن‌ها توجه داشته باشند.

رعایت این مسائل می‌تواند از استایل شما، یک ظاهر فوق‌العاده خلق کند؛ پس حتما این موارد را در نظر داشته باشید. ضمن این‌که ما در همین مقاله به ذکر تغییراتی پرداختیم که دنیای مد قرار است در سال جدید روی کت و شلوارهای زنانه اعمال کند.

در پایان

مجموعه مارسین با فعالیت در حوزه مد و استایل،زمینه های مختلف هنری و همچنین خرید صنایع دستی،سعی دارد با دادن اطلاعات مناسب به مخاطبان خود انتخاب را برای آنان راحت تر کند.


مارسین-فروشگاه صنایع دستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *