مجله استایل, مجله مارسین

انواع مدل دستبند چرم مردانه جذاب

انواع مدل دستبند چرم مردانه جذاب
برخلاف سال‌های گذشته، اکسسوری مردانه طرفداران بسیاری دارد و آقایان توجه خاصی به جزئیات استایل خود می‌کنند که در نتیجه خرید اکسسوری بخشی از خرید مورد علاقه آقایان مدرن محسوب می‌شود.
در این صورت دستبند مردانه یکی از پرفروش‌ترین اکسسوری مردانه است که در رنگ و مدل‌های گوناگون تولید می‌شود و استایل شما را جذاب و چشمگیرتر می‌کند.
با این حال درصورتی که می‌خواهید برای یک آقا یا پسر جوانی هدیه یا یادگاری تهیه کنید، دستبند چرم مردانه، انتخاب جذابی خواهد بود که اکثر آقایان را شیفته و مجذوب این هدیه می‌کند که در نهایت به یک هدیه به یادماندنی تبدیل می‌شود.

چرا استفاده از اکسسوری مردانه اهمیت دارد؟

در دنیای مد و فشن استایل افرادی جذاب و چشمگیرتر است که توجه و دقت خاصی به جزئیات در ظاهر و خرید لباس‌های خود دارند. اکسسوری از زمان مصر و یونان باستان مورد توجه پادشاهان قرار گرفت. در آن زمان نه تنها خانم‌ها، بلکه اکثر آقایان از جواهرات استفاده می‌کردند و لباس‌های خود را با اکسسوری زینت می‌بخشیدند.
از این جهت استفاده از اکسسوری مردانه همچون گردنبند، انگشتر و دستبند مردانه نه تنها عجیب نیست، بلکه کاربردی تاریخی دارد. البته بسیاری از مورخان بر این باورند که ابتدا آقایان ظاهر خود را با کمک اکسسوری زینت می‌بخشیدند و سپس اکسسوری مورد توجه خانم‌ها قرار گرفت.
در زمان‌های گذشته استفاده از اکسسوری تنها مخصوص پادشان بوده است و آقایانی که از ثروت کمی برخوردار بودند، نمی‌توانستند از اکسسوری برای زیباتر شدن لباس‌هایشان استفاده کنند. برای مثال یکی از اکسسوری‌های رایج پادشاهان تاج‌های گران قیمت و پر از طلا و سنگ‌های گران قیمت و عصاهای طلا و نگین‌دار بود.
اگرچه برخی از اکسسوری‌ها همچنان قیمت بالایی دارند، اما این روزها همه آقایان می‌توانند از اکسسوری مردانه استفاده کنند و دیگر اکسسوری مخصوص طبقه اشراف نیست.
چرا که اکسسوری‌هایی همچون دستبند چرم مردانه ارزان یا ساعت‌هایی با قیمت‌هایی پایین به فروش می‌رسد که زیبایی ظاهری قابل توجهی نیز دارند.
یکی از اکسسوری‌های پرفروش و پرطرفدار در این روزها، دستبند مردانه است.
دستبند مردانه می‌تواند در استایل رسمی یا کژوال مورد استفاده قرار گیرد و از این رو شما می‌توانید با توجه به استایل و سلیقه خود، ظاهرتان را جذاب‌تر کنید.
اگرچه بسیاری تصور می‌کنند که دستبند اندازه‌ای کوچک دارد و مورد توجه قرار نمی‌گیرد،
اما بهتر است بدانید که حتی یک دکمه لباس می‌تواند تاثیر بسزایی در استایل شما داشته باشد که در این میان دستبند مردانه نیز قدرت زیباتر کردن استایل‌تان را دارد.
یکی از مدل‌های محبوب این اکسسوری، دستبند چرم مردانه است.
 
 
چرم طبیعی نه تنها ظاهری جذاب دارد، بلکه در صورت نگهداری صحیح، ماندگاری بیشتری نسبت به دستبندهای دیگر خواهد داشت.
تنوع مدل دستبند چرم مردانه بسیار است که شما می‌توانید مدل مورد علاقه خود را تهیه کنید یا یک مدل دستبند مردانه چرم به هر آن که دوستش دارید هدیه دهید. چرا که این هدیه، خاص، جذاب و به یادماندنی خواهد بود.

مدل دستبند چرم مردانه

اگر می‌خواهید یک دستبند چرم مردانه تهیه کنید، احتمالا با مدل و تنوع زیادی روبه‌رو می‌شوید. از این رو توصیه می‌کنیم دستبند مردانه‌ای تهیه کنید که نه تنها به مدل و رنگ آن علاقه داشته باشید، بلکه دستبند متناسب با استایل رسمی یا کژوال شما باشد. در این صورت شما می‌توانید سال‌ها از این اکسسوری استفاده کنید و با هر مدل لباس مردانه، جذاب‌تر شوید

دستبند چرم مردانه رشته‌ای

این مدل دستبند چرم از چند بند ساده تشکیل شده است. در صورتی که به پیراهن مردانه ساده و لباس‌های ساده علاقه دارید و معمولا استایل اسمارت کژوال (ترکیبی از استایل کژوال و رسمی) توجه‌تان را جلب می‌کند، این مدل دستبند مردانه انتخاب مناسبی خواهد بود.

دستبند چرم مردانه طلا

معمولا دستبند چرم مردانه طلا قیمت بالاتری نسبت به دستبند‌های ساده دارد، اما این انتخاب بسیار جذاب و منحصربه‌فرد خواهد بود. شما می‌توانید این مدل دستبند مردانه را با استایل کژوال و رسمی ترکیب کنید، چرا که این دستبند متناسب با هر استایل مردانه‌‌ای است.
 دستبند چرم مردانه طلا معمولا با یک پلاک کوچک طراحی شده که این پلاک می‌تواند مدل‌های گوناگونی داشته باشید.
همچنین طراحان بااستعداد ایرانی این طلا را با نوشته فارسی یا حروف طراحی کرده‌اند. در این میان اسم، نام خدا، یک بیت یا مصرع عاشقانه و کوتاه و حروف فارسی محبوب‌تر از مدل‌های دیگر است.
 
 
با این حال مدل طلا می‌تواند حروف یا کلمه انگیسی باشد یا همچون یک پلاک یا زنجیر ساده روی دستبند چرم مردانه طراحی شده باشد که انتخاب مدل طلای دستبند چرم بر عهده خودتان و با توجه به سلیقه شخصی خواهد بود.

دستبند چرم مردانه بافت

دستبند چرم مردانه مدل بافت، یکی دیگر از طرح‌های محبوب این اکسسوری است. این مدل دستبند می‌تواند به صورت بندهای بافته شده یا تنها طرح بافت برش خورده باشد که هر دو مدل جذاب هستند. این مدل دستبند مناسب آقایانی است که به ظاهر متفاوت علاقه دارند و همیشه به دنبال لباس و اکسسوری‌های متمایز هستند.

دستبند چرم مردانه مهره‌دار

دستبند چرم مردانه مهره‌دار، از بند چرم و چند مهره تشکیل شده که ظاهری بسیاری جذاب دارد. اگرچه این مدل دستبند کمی قدیمی است، اما همچنان پرفروش و محبوب می‌باشد. آقایانی که به استایل کژوال یا حتی استایل بوهو، هیپی و هنری علاقه دارند، این مدل دستبند مردانه بهترین انتخاب خواهد بود.

دستبند چرم مردانه ساده

برخی از آقایان به اکسسوری علاقه دارند، اما ترجیح می‌دهند از اکسسوری‌های ساده و کلاسیک مردانه استفاده کنند. دستبند چرم مردانه ساده یک انتخاب جذاب است که در عین سادگی، استایل‌تان را زینت می‌بخشد. با این حال انتخاب عرض دستبند برعهده خودتان است، چرا که برخی از آقایان به دستبندهای باریک و ظریف و برخی دیگر به دستبندهای ضخیم علاقه دارند.

دستبند چرم و سنگ مردانه

اگر در گروه آقایانی هستید که به سنگ‌های زینتی علاقه دارند، دستبند چرم و سنگ انتخاب بسیار منحصربه‌فردی خواهد بود. این سنگ زینتی به صورت نگینی روی بند چرم قرار می‌گیرد که ظاهری جذاب دارد. شما می‌توانید دستبند چرم مردانه با سنگ عقیق، فیروزه، زمرد یا با سنگ یاقوت تهیه کنید که هر یک نه تنها زیبایی خاص دارند، بلکه استایل‌تان را چشمگیرتر می‌کنند.
آقایانی که به استایل رسمی علاقه دارد، انتخاب دستبند چرم مردانه با سنگ زینتی برایشان مناسب خواهد بود. این اکسسوری اگرچه قیمت بالاتری نسبت به دستبند‌های چرم دیگر دارد، اما طراحی آن متفاوت و خاص‌تر از دیگر دستبندهای مردانه است.

چگونه از دستبند چرم نگهداری کنیم؟

دستبند چرمی برخلاف بسیاری از دستبندهای دیگر نیاز به مراقبت دارد، چرا که ممکن است به مرور زمان و در ارتباط با آب از بین برود یا پوسته شود. ناگفته نماند که کیفیت چرم نیز تاثیر زیادی در ماندگاری آن دارد. با این حال در صورتی که نکات نگهداری از دستبند چرم مردانه را بدانید، دستبندتان سالم باقی می‌ماند.

به دستبند چرم عطر، ادکلن یا کرم مرطوب‌کننده نزنید

نگهداری از دستبند چرمی، همچون نگهداری از کت یا کیف چرم است. در این صورت بهتر است بدانید که هر وسیله آرایشی و بهداشتی شیمیایی یا طبیعی باعث کوتاه شدن عمر دستبند چرم مردانه می‌شود. از این رو به دستبند چرمی هرگز عطر و ادکلن نزنید یا پیش از استفاده از کرم مرطوب‌کننده، دستبند را از دستتان خارج کنید.

دستبند چرم را زیر نور آفتاب قرار ندهید

چرم همچون پوست است و نگهداری آن نیاز به دقت دارد. آیا می‌دانستید که چرم هرگز نباید خشک شود؟ نور آفتاب یکی از دلایل خشک شدن چرم است.

در صورتی که چرم خشک شود، به سرعت از بین می‌رود. اگر می‌خواهید مانع خشک شدن چرم بشوید، از واکسی که روی کیف، کفش یا کت چرم مردانه یا زنانه استفاده می‌کنید، روی دستبند چرم‌تان نیز بزنید تا دستبندتان سالم و نو باقی بماند.

دستبند چرم‌ را گردگیری کنید

از عوامل دیگری که باعث از بین رفتن چرم می‌شود، گرد و خاک است. در صورتی که می‌خواهید دستبند چرم‌تان همچون روز اول نو و سالم باقی بماند، حتما پس از استفاده و پیش از استفاده آن را گردگیری کنید و سپس در محلی دور از گرد و غبار یا لای یک کاغذ قرار دهید.

 به دستبند چرمی آب نزنید

اگر با کفش چرم مردانه یا کیف‌تان زیر باران بوده‌اید، متوجه لکه‌هایی روی کفش یا کیف مردانه شده‌اید. در واقع تماس آب با چرم، باعث کاهش کیفیت و طول عمر آن می‌شود. بنابراین در صورتی که می‌خواهید دست‌های خود را بشویید، حتما دستبند چرم را از دستتان خارج کنید تا هیچ‌ گونه تماسی با آب پیدا نکند.

دستبند چرم را دور از اجسام نوک تیز قرار دهید

چرم، بافت ظریف و حساسی همچون پوست دارد که ممکن است با کوچکترین برخورد با جسمی، خراش بردارد یا پاره شود.
در این صورت اجسام نوک تیز را از دستبند چرم دور کنید تا آسیبی به آن وارد نشود و همیشه سالم و بدون هیچ خراشی باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *